Ankara Lezzet DuraklarıEtimesgut Halı Sahalar

Ankara Eryaman Han Cafe Bistro Ve Halı Saha

ux seo

ANKARA ERYAMAN HAN CAFE BİSTRO VE HALI SAHA

Halı saha, cafe arıyorsanız ve Eryaman bölgesinde iseniz Ankara Eryaman Han Cafe Bistro Ve Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Eryaman Han Cafe Bistro Ve Halı Saha Telefon Numarası: +90 546 948 26 76 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Eryaman Han Cafe Bistro Ve Halı Saha Adresi: Yavuz Sultan Selim Mah. Eryaman 3.Etap, 622.Sok. No:2/1 Eryaman, Etimesgut

 

Han Cafe Bistro Ve Halı Saha Eryaman 3.Etap’ta bulunuyor. Hem kafe bistro hem de halı saha olarak hizmet vermektedir.

Han Halı Saha, Eryaman’daki en kaliteli halı sahalar arasında bulunuyor. Güleryüzlü personeliyle her zaman müşteri odaklı çalışıyor.

Eryaman Halı Saha talebinde olan futbolseverler her gün açık olan Han Halı Saha’yı arayarak müsaitlik durumunu ve fiyatları öğrenebilirler.

Eryaman Han Halı Saha üstü fileyle çevrilmiş vaziyettedir. Bu şekilde halı saha maçı esnasında topun dışarıya kaçması önlenmektedir.

Eğer siz de Eryaman Halı Sahalar içinde hem evime yakın hem de uygun fiyatlı bir halı saha olsun diyorsanız Han Halı Saha tam size göredir.

 

Han Halı Saha

Han Cafe Eryaman aynı zamanda maç için gelen futbolseverlerin çay ve kahve için tercih ettikleri bir mekan haline geldi.

Sadece maç yapanlara değil aynı zamanda Eryaman sakinlerine de bistro cafe olarak hizmet vermektedir. Lezzetli kek ve kurabiyeler eşliğinde çayınızı yudumlayarak mevcut halı saha maçınız seyredebilirsiniz.

Han Cafe Bistro fiyatları çevredeki diğer cafe ve mekanlara göre oldukça ekonomiktir.

 

Han Cafe Eryaman
ux seo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu