Etimesgut Halı Sahalar

Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha

ANKARA ETİMESGUT ANKAPARK HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Etimesgut bölgesinde iseniz Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 217 08 27 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha Cep Telefonu Numarası: +90 533 140 06 27

Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Etimesgut Ankapark Halı Saha Adresi:  Elvan Mah. 1941.Sok. No:4/D Etimesgut

 

 

Ankapark Halı Saha Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunuyor ve altı adet çim sahadan oluşuyor. Ankapark spor tesisleri içinde futbol ve basketbol sahalarının yanı sıra Etimesgut Hala Saha arayışında olanlar için etkileyici çim zeminlere sahip halı sahalar bulunuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla, çocuklarınızla Etimesgut Hala Sahalar içinde en güzelinde futbol maçı yapmak istiyorsanız işte karşınızda Ankapark Halı Saha.

Elvankent civarinda oturuyorsanız ve Elvankent Halı Saha bulup maç yapacaksanız Ankapark’a bir telefon açarak fiyat ve uygunluk durumunu sorabilirsiniz.

Elvankent Halı Sahalar her zaman müsait olmayabiliyor ama burdaki önemli nokta ne zaman maç yapacaksanız arkadaşlarınızla bunun planlamasını önceden yapmanız gerekiyor.

Eryaman sakini iseniz Elvan Mahallesi’nde bulunan Ankapark Halı Saha’ya gelerek maçları seyredebilirsiniz. Eryaman Halı Saha olarak burası da hem gece hem de gündüz ihtiyacınızı görebilecek konumdadır.

Etimesgut ilçesi son yıllarda Ankara’nın cazibe merkezlerinden birisi olmuştur. Etimesgut ilçesinde Eryaman Halı Sahalar arasında açıldığından bu yana Ankapark’ın yeri bir başkadır.

 

 

Ankapark Halı Saha

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu