Etimesgut Özel Yurtlar

Ankara Etimesgut Özel Türgev Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA ETİMESGUT ÖZEL TÜRGEV KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Etimesgut bölgesinde iseniz Ankara Etimesgut Özel Türgev Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Etimesgut Özel Türgev Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 226 13 78 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Etimesgut Özel Türgev Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: etimesgut@turgev.org

Ankara Etimesgut Özel Türgev Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Süvari Mah. 1683 Sok. No:18 Etimesgut

 

Ankara Türgev Yurtları kapsamı içinde faaliyet gösteren Etimesgut Türgev Kız Yurdu,  Ankara’da Süvari Mahallesi’nde bulunmaktadır. 1996 yılında İstanbul’da kurulan TÜRGEV’in açılımı Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’dır. İstanbul açtığı yurtlardan sonra Türgev Ankara‘da da yurt açmaya karar vermiştir.

Etimesgut Yurtlar içinde birçok vakıf yurdu vardır. Onlardan birisi olan Türgev Kız Yurdu, açıldığından bu yana sunduğu hizmetlerle birçok üniversiteli kız öğrencinin gözde yurtları arasına girmiştir.

 

Etimesgut Türgev Kız Yurdu

 

Ankara Etimesgut Yurtlar içinde hangileri kız yurdu diye araştırma yapıyorsanız Türgev Vakfı Etimesgut Yurdu’na gelerek bizzat odaları gezebilirsiniz. Fiyatları da ayrıca telefonla öğrenmeniz mümkündür.

Etimesgut Öğrenci Yurtları bakan üniversiteli kız öğrenciler için Türgev Kız Yurdu’nun imkanlarından kısaca bahsedelim. Yurt genelinde dinlenme odası, konferans salonu, atölye odası, yemekhane mevcuttur. Ayrıca revir, mescit, kütüphane, asansör, kafeterya, çamaşırhane yurtta bulunan diğer sosyal imkanlar arasındadır.

Etimesgut Özel Öğrenci Yurtları içinde Türgev Yurdu konforu ve öğrenciyi memnun eden anlayışı ile tanınmaktadır. Yurt imkanlarına devam etmek gerekirse etüt salonu, jeneratör, spor salonu öğrencilerin rahatlığı için hizmet vermektedir. Bilgisayar ve internet kullanımı için yurtta bilgisayar odası vardır.

 

Etimesgut Türgev Kız Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Türgev Kız Yurdu’nda bulunan su deposu, su kesintisi durumunda öğrencilerin su ihtiyacını karşılamaktadır. Yangına karşı yangın uyarı sistemi diğer Etimesgut Yurtları içinde her yurtta olmayan bir özelliktir.

Yurttaki tüm odalarda kişisel dolap, ortopedik yatak, buzdolabı, kitaplık, çalışma masası, komodin mevcuttur. Bu imkanlarıyla Türgev Yurtları içinde Etimesgut yurdu hayli talep görmektedir.

Ankara Üniversiteleri içinde bir fakülte kazanmış kız öğrenciler, Ankara’da bulunan Türgev Yurtlar hangileri diye merak edebilirler. İşte Türgev Etimesgut Yurdu bu yurtlardan birisidir.

Yurt genelinde wifi internet ücretsizdir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği diyetisyen kontrolünde hazırlanmaktadır. Tüm Ankara Türgev Etimesgut yurt binası 24 saat boyunca kameralarla izlenmektedir.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu