Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Yenimahalle Özel Yurtlar

Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA İVEDİK ÖZEL TUANA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve İvedik bölgesinde iseniz Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 327 47 17 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 507 483 87 67 / +90 534 357 06 55

Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu Yurdu E-Posta Adresi: tuana.kizyurdu_2013@hotmail.com

Ankara İvedik Özel Tuana Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Işınlar Mah. İvedik Cad. 1.Durak, No:20 İvedik, Yenimahalle

 

Tuana Kız Öğrenci Yurdu Ankara’nın İvedik semtinde bulunuyor. İvedik Caddesi üzerindeki bu yurt, yeni açıldığından dolayı binası da yenidir.

Doğan A.Ş tarafından işletilen Tuana Kız Yurdu. Yenimahalle Özel Yurtlar içinde binası deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen yurtlar arasındadır. 2013 yılında inşa edilen Tuana Yurdu kapasitesi 42 kişidir.

Yer olarak İvedik Metro İstasyonu’na 50 metre mesafede bulunan Tuana Kız Yurdu’na Ankara’nın her tarafından ulaşım çok basittir.

 

Tuana Kız Öğrenci Yurdu

 

Ankara Yenimahalle Özel Yurtlar içinde profesyonel özel yurt işletmeciliğin en güzel yansıması olan Tuana Kız Yurdu hizmetlerinden kısaca bahsetmeye başlayalım.

Yurt genelinde odalar 1,2,3 ve 4 kişilik olarak dizayn edildi. Her odada gardırop, çalışma masası, şifonyer, ortopedik yatak mevcuttur. Tek ve iki kişilik odalarda Led Tv vardır. Tüm yurt binası 24 saat boyunca kameralarla izlenmektedir. Yurtta güvenlik sorunu yoktur.

Yenimahalle Ozel Ogrenci Yurtlari içinde saygın bir yerde bulunan Tuana Yurdu’nun hizmetlerine devam edelim. Tüm odalarda sınırsız wifi internet vardır. Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir. Akşam yemekleri bol çeşitlidir. Kahvaltı ve akşam yemekleri gıda mühendisi kontrolünden geçmektedir.

İvedik Yurt arayışında olan tüm üniversiteliler Tuana Yurdu’nda kaldıkları ilk günden itibaren memnun kalmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su vardır. Odalar günlük temizlenir ve nevresimler haftalık olarak değiştiriliyor.

 

Tuana Kız Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Ankara Özel Yurt arayanlar için küçük bir not düşelim. Metro ile Tuana Yurdu’ndan tüm Ankara Üniversiteleri 15 dakika mesafededir. Bu ulaşım kolaylığı ile üniversiteli kız öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi metro ile elinizin altındadır. Yurtta bulunan etüd salonu ve kafeteryada klima mevcuttur. Kafeteryada uydu sistemi ile tüm dünya kanallarını seyredebilirsiniz. Tüm odalar balkonludur.

İvedik Özel Yurt bakan bayan öğrencilerden eğer masa tenisine meraklı olan varsa Tuana Kız Yurdu’nda bulunan masa tenisi salonunda istediği zaman masa tenisi oynayabilir.

Yenimahalle Öğrenci Yurtları içinde özel kız yurdu bakan üniversiteli öğrenciler, Tuana Kız Yurdu’nu arayarak güncel fiyat ve kontenjan bilgisini alabilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu