Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Keçiören Gökçek Parkı Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Keçiören Halı Sahalar

Ankara Keçiören Gökçek Parkı Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA KEÇİÖREN GÖKÇEK PARKI HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Keçiören bölgesinde iseniz Ankara Keçiören Gökçek Parkı Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Keçiören Gökçek Parkı Halı Saha Telefon Numarası: +90 506 115 37 88 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Keçiören Gökçek Parkı Halı Saha Adresi: Bağlarbaşı Mah. Kızlarpınarı Cad. Gökçek Parkı İçi, No:134/172 Keçiören

 

Gökçek Parkı Halı Saha Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunuyor. Bağlarbaşı Mahallesi sakinleri her daim bu halı sahada futbol maçı yapmaktan büyük keyif alıyor.

Keçiören Halı Saha meraklısı iseniz böyle yeşillikler için halı saha maçı yapmanın keyfinin bir başka olduğunu göreceksiniz.

Gökçek Parkı içinde yer alan Gökçek Parkı Halı Saha her gece saat 12:00’ye kadar açıktır. Aktepe Halı Saha talep edenler için çok uzak bir mesafede bulunmuyor. Dilerseniz kısa sürede Aktepe’den buraya ulaşabilirsiniz.

Keçiören Bağlum semtinde Bağlum Halı Saha araştıranlar için de Bağlarbaşı’nda bulunan Gökçek Parkı Halı Saha iyi bir alternatif olabilir.

Eğer siz ve arkadaşlarınız Bağlum Halı Sahalar içinde kendinize göre uygun bir halı saha bulamazsanız,Gökçek Parkı Halı Saha’da futbol maçı yapmayı deneyebilirsiniz.

Esertepe Halı Saha arayıp ta kendi futbol turnuvaları için iyi bir halı saha seçmek isteyen kimseler de Gökçek Parkı Halı Saha’yı arayarak uygun saat ve fiyat sorabilirler.

 

Gökçek Parkı Halı Saha

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu