Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Keçiören Halı Sahalar

Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA KEÇİÖREN TANJU ÇOLAK HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Keçiören bölgesinde iseniz Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 264 55 55 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha Cep Telefon Numarası: +90 553 425 55 55

Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha E-Posta Adresi: bilgi@tanjucolakhalisaha.com

Ankara Keçiören Tanju Çolak Halı Saha Adresi:  Yükseltepe Mah. 1819 Cad. No:2 Keçiören

 

Tanju Çolak Halı Saha Keçiören’de olup TSE ve FIFA onaylı ender halı sahalar arasındadır. Hem kapalı hem de açık halı saha içeren ve eski futbolcu Tanju Çolak’ın işlettiği bu halı sahaya futbol seven herkes davetlidir.

Keçiören Halı Saha nerede diye merak ediyorsanız Yükseltepe Mahallesi’nde olduğunu belirtelim. Oldukça geniş alana yayılan bu halı sahayı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Tanju Çolak Halı Saha, Keçiören Halı Sahalar içinde zemin kalitesi ile başa güreşen sahalar arasındadır.

Etlik Hala Saha gençler ve kendini genç hisseden herkesin futbol maçı için aradığı mekandır. İşte Tanju Çolak Halı Saha da Etlik Hala Sahalar içinde belki de en kaliteli hizmet sunan sahadır. Üst kısımda yer alan telefon numaralarından tesisi dilediğiniz zaman arayabilir ve fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Tanju Çolak bildiğiniz üzere eski ve ünlü bir futbolcudur. Tanju Çolak futbolu bıraktıktan sonra iş hayatına atılarak Ankara’da Tanju Çolak Futbol Akademisi’ni kurdu. Bu akademiye bağlı olarak bu halı sahayı işletmeye açtı. Bağlum Halı Saha evi Bağlum’da olanlar için tercih sebebidir ama Bağlum’dan sıkıldıysanız Tanju Çolak Halı Saha’da da maç yapmayı deneyebilirsiniz.

Bağlum Halı Sahalar eğer eviniz bu semtte veya Yükseltepe’ye yakın ise çocuklarınızın spor yapması ve futbol oynaması için uygun bir ortam sunuyor. İşte bu sahaların belki de en ünlüsü de Tanju Çolak Halı Saha’dır.

Eğer Sanatoryum’da oturuyor ve iş arkadaşlarınızla futbol turnuvası için Sanatoryum Halı Saha bakıyorsanız Yükseltepe’deki Tanju Çolak Halı Saha’yı görmenizi öneriyoruz.

Ufuktepe Halı Saha evinize çok yakın olmayabilir ama bir gün gelip Tanju Çolak Futbol Akademisi’ni ve Tanju Çolak Halı Saha’yı ziyaret edebilirsiniz.

 

Tanju Çolak Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu