Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi

ANKARA KIZILAY ÖZEL ANKA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU KOLEJ ŞUBESİ

Özel yurt arıyorsanız ve Kızılay bölgesinde iseniz Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi Telefon Numarası: +90 312 434 13 04 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi Cep Telefonu Numarası: +90 554 200 44 05

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi Adresi: Fidanlık Mah. Ziya Gökalp Cad. No:41 Kızılay, Çankaya

 

Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi Ankara’nın Kolej semtindedir. Anka Erkek Öğrenci Yurdu’nun bu şubesi tıpkı Marmara Şubesi gibi son derece kaliteli hizmetiyle Kızılay Yurtları arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

Kızılay Özel Yurtlar bakan erkek üniversite öğrencileri için Anka Erkek Öğrenci Yurdu ideal yurtlar arasındadır. Bilkent Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi gibi Ankara’nın en kaliteli üniversitelerinde okuyan öğrenciler için okullarına yakın olmasıyla avantajlı bir özel yurttur.

Kolejde Yurt bakan Ankaralı veya Ankara dışından gelen erkek öğrenciler telefonla Anka Yurt Yönetimini arayarak çok rahat şekilde yurt odalarını, kafeyi ve yurdun genelini gezebilirler.

 

Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi

 

Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi‘nde 1,2,3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Odalarda tüm gün ve gece sıcak su vardır. Oda içinde banyo ve tuvaletler odada kalan öğrencilere özeldir. Odaların temizliği günlük olarak yapıldığından son derece temizdirler.

Kızılay Erkek Yurdu arayışında olan üniversiteliler için Kızılay semtine çok yakın olan bu özel yurtta açık büfe sabah kahvaltısı verilmektedir. Ayrıca akşam yemeklerinde öğrencilerin istekleri göz önünde bulundurulur.

Kızılay Erkek Öğrenci Yurtları içinde kafesinde LCD televizyon olan fazla özel yurt bulunmuyor. İşte Anka Öğrenci Yurdu da bu yurtlardan birisidir. Kafede arkadaşlarınızla LCD ekran karşısında film ve maçların keyfine varabilirsiniz.

 

Anka Erkek Öğrenci Yurdu Kolej Şubesi Öğrenci Odası

 

Ankara Kolej Yurt arayışında olan ve Ankara’yı bilmeyen öğrenciler üniversitedeki ilk yıllarında Ankara’daki merkezi semtlerde kalmak istemektedirler. Kızılay da bu merkezi semtlerden birisidir. Bu yönüyle de erkek öğrenciler için avantajlı bir konumdadır.

Kızılay Yurtlar nerede diye bakıyorsanız yukarıdaki adresten Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu’nun nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz:

Ankara Kızılay Özel Erkek Yurtları içinde Yurt Anka, profesyonel özel yurt işletmeciliğin en iyi örnekleri arasındadır. Siz de üniversiteye konsantre olmak, konaklama ve yemek derdini düşünmek istemiyorsanız Anka Yurdu ile temas kurarak fiyatları sorabilirsiniz.

Ankara Kolej Erkek Öğrenci Yurtları içinde en profesyonel yurt hangisi diye soranlar için Yurt Anka cevabını verebiliriz. Profesyonel bir şirket olan Meşale Grup Yapı Ticaret A.Ş.’nin işlettiği bu yurdu görmek için elinizi çabuk tutun. Kontenjan sınırlıdır.

En iyi Ankara Erkek Yurdu hangisi diye soranları birçoğu Anka Öğrenci Yurdu cevabını vermektedirler. Yılların getirdiği yurt hizmet anlayışı her zaman öğrenci tabanlıdır ve öğrencileri memnun etme amacı taşır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu