Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi

Euro ile Kira

ANKARA KIZILAY ÖZEL ANKA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU MARMARA ŞUBESİ

Özel yurt arıyorsanız ve Kızılay bölgesinde iseniz Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi Telefon Numarası: +90 312 433 05 05 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi Cep Telefonu Numarası: +90 532 173 45 02

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi E-Posta Adresi: info@ankaerkekyurdu.com

Ankara Kızılay Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi Adresi: Kızılay Mah. Marmara Sok. No:36 Kızılay, Çankaya

 

Özel Anka Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi kaliteli ve butik erkek öğrenci yurdu hizmetinin en güzel örneğidir. Anka Erkek Öğrenci Yurdu, Meşale Grup Yapı Ticaret A.Ş.’nin Ankara’daki yatırımlarından birisidir. Anka Yurtları’nın Ankara Kızılay’da Marmara ve Kolej olmak üzere iki şubesi vardır.

Ankara Kızılay Erkek Öğrenci Yurtları arayışında olan üniversiteli erkek öğrenciler Anka Yurdu’nun Marmara Şubesi’ne gelip çok rahat odaları görebilirler. Odalar son derece temiz ve ferahtır.

 

Anka Erkek Öğrenci Yurdu

 

Ankara Kızılay Yurt bakıyorsanız ve Ankara’daki herhangi bir üniversitede okuyorsanız Ankara’nın göbeği olan Kızılay’da kalmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak için hemen Anka Yurtları’na başvurmalısınız.

Ankara Kızılay Yurt Erkek öğrenciler için hayli önemli bir noktadır. Ankara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Üniversitesi gibi üniversitelerde okuyan erkek öğrenciler her zaman Anka Yurdu’nun Marmara Şubesi’ni tercih ediyorlar.

Kızılay Erkek Öğrenci Yurtları içinde otel konforu sağlayan fazla yurt bulunmuyor. Anka Yurdu’nda odalar 1,2 ve 3 kişiliktir. Her öğrenciye ayrı bir çalışma masası veriliyor.

Kızılay Erkek Yurdu ihtiyacını gören Anka Yurtları, butik yurt olarak Marmara Şubesi’ni hizmete açtı. Odalarda banyo ve tuvalet, laminent parke, bazalı yataklar, 24 saat sıcak su ve de yurt genelinde açık büfe sabah kahvaltısı, akşam yemeği standart olarak sunulmaktadır.

Anka Erkek Öğrenci Yurdu‘nda parmak izli giriş sistemi bulunuyor. Çamaşır Makinesi ve ütü imkanı diğer standart hizmetler arasındadır.

 

Anka Erkek Öğrenci Yurdu Odası

 

Kızılay Erkek Öğrenci Yurdu bakan ve Ankara’daki üniversitelerde okuyan tüm erkek öğrenciler için konaklama okul başarısını etkileyen temel unsurlar arasında geliyor. Her öğrenci kaldığı yurtta rahat etmek ve huzurlu şekilde ders çalışmak istiyor. Aynı zamanda sağlıklı şekilde de beslenmek her öğrencinin hakkıdır. İşte Anka Yurdu tüm bunları her öğrencilere sunuyor.

Kızılay Yurtları içinde en kaliteli hizmeti sunan Anka Erkek Öğrenci Yurdu hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki telefon numarasını kullanarak yurt yönetimiyle temasa geçebilirsiniz.

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Tek Kişilik olanlar içinde Anka Erkek Öğrenci Yurdu hem konum hem de hizmet olarak öne çıkmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu