Ankara Firma Rehberi

Ankara Kombi Servisi Etimesgut Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:053464****

Ankara’da Ev Aletleri / Diğer Ev Aletleri sektöründe faaliyet gösteren Ankara Kombi Servisi firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Etimesgut / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Ankara Kombi Servisi, ankara kombi servisi – kombi bakımı – kombi yedek parça ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Ankara Kombi Servisi ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Kemal Evgen

Firma Lokasyonu: Etimesgut / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Atayurt mahallesi evliya çelebi caddesi Yapracık Toki konutları 8. Etap c21/38 Etimesgut/Ankara

Firma Telefon: 05346408041

Web Sitesi: http://www.ankarakombi.org

Firma Sektörü: Ev Aletleri / Diğer Ev Aletleri

Ana Ürünler: ankara kombi servisi – kombi bakımı – kombi yedek parça


Kombi Tamir Ve Bakım Servisi

Kombi servisi hizmetleri olarak yapılan bakım işlemlerinde amacımız çalışır durumdaki kombi cihazlarını çalışır durumda tutmak, çalışır durumda olmayan cihazları çalışır hale getirmektir. Bakım ve onarım faaliyetlerimizde servis hizmeti verdiğimiz kombi cihazlarının kataloglarında belirtilen ayar ve bakım işlemlerini uygulayarak orijinal yedek parçalarının kullanımına azami önem vermekteyiz.

Müşteri hizmetleri telefon numarası ile bizimle iletişime geçen müşterilerimize öncelikle ön kayıt oluşturarak ileriki dönemlerde daha hızlı servis hizmeti sağlama konusunda destek sağlanmaktadır. Firmamızın yetkisi dahilinde bulunan kalabalık bölgelerden olan Ankara kombi servisi yönünden en çok servis hizmeti ihtiyacı ortaya çıkan alanı oluşturmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak maksadıyla firmamızın yetkisinde yedek parça temin işlemlerini gerçekleştirdiğimiz markalar olan Demirdöküm, Baymak, Viessmann, Vaillant garanti süreleri içinde teknik ekiplerimiz tarafından ücretsiz periyodik bakım işlemleri konusunda servis hizmeti sağlanmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu