Mamak Halı Sahalar

Ankara Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha

ANKARA MAMAK BELEDİYESİ GÜLVEREN HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Mamak bölgesinde iseniz Ankara Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 320 20 53 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha Cep Telefon Numarası: +90 541 563 23 70

Ankara Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha Adresi:  Gülveren Mah. Arif Yıldız Cad. No:10/A Mamak

 

Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha Ankara’da Mamak Belediyesi’nin Mamaklı futbolseverler için inşa ettiği spor tesislerinden birisidir. İster yaz ister kış eğer Mamak’ta oturuyorsanız bu tesiste halı saha maçı yapabilirsiniz.

Gülveren Halı Saha , Ankara’da toplum yarına belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisi olarak sayılıyor. Karda kışta maç turnuvası için gençler bu tesise akın ediyorlar.

Mamak Halı Saha seven futbol çılgını insanlar, belediyenin personelinin ilgisinden memnun kalıyorlar. Gülveren Halı Sahalar içinde böyle kaliteli çim zemine sahip halı saha bulmak zaman zaman zor olabiliyor.

Mamak Belediyesi, Mamak’taki sporseverlerin yoğun talebi sonucu böyle bir halı saha inşa etmeye karar verdi ve kısa sürede inşaatını tamamlayarak hizmete açtı.

Hüseyingazi Halı Saha ; futbol maçı yapmak isteyenlerin hafta sonu veya hafta için başvurduğu mekanlardan birisidir. Eğer Hüseyingazi’de oturuyorsanız Mamak Belediyesi’nin vatandaşlara armağanı olan bu halı sahada kıyasıya futbol maçları düzenleyebilirsiniz.

Mamak Halı Sahalar içinde Mamak Belediyesi’ne ait birkaç spor kompleksi yer alıyor. Gülveren’deki halı saha Kompleksi de işte bunlardan biridir.

 

Mamak Belediyesi Gülveren Halı Saha

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu