Mamak Halı Sahalar

Ankara Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha

ANKARA MAMAK BELEDİYESİ KARAAĞAÇ HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Mamak bölgesinde iseniz Ankara Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha Telefon Numarası: +90 312 320 20 53 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha Cep Telefonu Numarası: +90 535 516 67 08

Ankara Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha Adresi: Karaağaç Mah. 242.Cad. No:2 Mamak

 

Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunuyor. Mamak Belediyesi’nin futbolseverlerin halı saha ihtiyacı doğrultusunda hizmeti açtığı tesiste her gün arkadaşlarınızla futbol maçı yapma şansınız bulunuyor.

Mamak Karaağaç Halı Saha evi Karaağaç Mahallesi’nde olanlar için ideal halı saha olarak öne çıkıyor. Harika bir çim zemine sahip tesisin fiyatları da diğer halı sahalar göre uygun gözüküyor.

Mamak Halı Saha araştıran sporseverler bu tesise gelip sahayı ve duşları kontrol edebilirler. Duşlarda halı saha maçı sonrası duş alabilirsiniz.

Mamak Halı Sahalar içinde Mamak Belediyesi’ne ait birkaç halı sahadan birisi olan Karaağaç Halı Saha’nın uygunluk durumu için telefonla iletişime geçmenizi öneririz.

Karaağaç Halı Saha müşteri odaklı ve halka yönelik hizmet anlayışının güzel bir örneği olarak belediye tarafından işletiliyor. Her gelen halı sahadan memnun ayrılıyor.

 

 

Mamak Belediyesi Karaağaç Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu