Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Mamak Özel Yurtlar

Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA MAMAK ÖZEL ÖZYURTLAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Mamak bölgesinde iseniz Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 362 28 28 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@ozyurtlarkizogrenciyurdu.com

Ankara Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Altınevler Mah. Plevne Cad. No:73 Gülveren, Mamak

 

Özyurtlar Yurdu Ankara içindeki en büyük özel kız yurtları arasındadır. Mamak’ın Gülveren semtindeki bu yurt yıllardır üst düzey yurt işletmeciliğin en güzel örneği sayılmaktadır.

Özyurtlar Ankara Yurdu’nun kapasitesi yaklaşık 1500 kız öğrencidir. Otellerde hangi konfor ve imkan varsa Mamak’taki Özyurtlar Kız Yurdu’nda da o imkanlar mevcuttur.

 

Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu

 

Yurtta bir, iki, üç ve dört kişilik odalar mevcuttur. Öğrencilerin tercihine ve kontenjana göre başvuran üniversiteli kız öğrenciler odalara yerleştirilir. Özyurtlar, Mamak Öğrenci Yurtları için minimum maliyetle maksimum öğrenci memnuniyeti sağlayan ender yurtlar arasındadır.

Mamak Öğrenci Yurdu arayışında olan bayan öğrenciler için Özyurtlar Kız Yurdu’nun olanaklarından kısaca bahsedelim. Yurt genelinde sinema salonu, sauna, spor yapmak isteyenler için spor salonu, kütüphane, restoran, kuaför, manav, market mevcuttur.

Gülveren Öğrenci Yurdu araştıran üniversiteli kız öğrenciler için Özyurtlar Yurdu’nın hizmetlerine devam edelim. Yurtta açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri mevcuttur. Özellikle yemek konusunda öğrencilerden büyük beğeni alınmaktadır.

Mamak ilçesine yakın bir üniversiteyi kazanan kız öğrenciler, okullarına yakın olması amacıyla Ankara Mamak Yurt araştırması yaparken her zaman Özyurtlar’a hayran kalmaktadır. Böyle büyük bir yurt kompleksinin fiyatları verdiği hizmete göre son derece hesaplıdır.

 

Mamak Özel Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu Odası

 

Ankara Mamak Öğrenci Yurtları arasında Ankara’nın içinden ve dışından birçok ebeveynin takdirini kazanmış Özyurtlar Kız Öğrenci Yurdu’nun odalarını şahsen gelip görme imkanı vardır.

Özel Özyurtlar Yurdu aynı zamanda son derece güvenli bir yurttur. Tüm yurt kompleksi 7 gün 24 saat boyunca kameralarla izlenmektedir.

Özyurtlar Yurdu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne beş dakikalık yürüş mesafesindedir. Bu sebeple Tıp Fakültesi öğrencileri için en ideal yurttur.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu