Polatlı Halı Sahalar

Ankara Polatlı Bgk Halı Saha

ANKARA POLATLI BGK HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Polatlı bölgesinde iseniz Ankara Polatlı Bgk Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Polatlı Bgk Halı Saha Telefon Numarası: +90 541 866 12 60 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Polatlı Bgk Halı Saha Adresi: Üçpınar Mah. Polatlı Eskişehir Karayolu Üzeri, 2.Km, Polatlı

 

Bgk Halı Saha Polatlı’nın en yeni halı sahalarından birisidir. Polatlı Eskişehir Yolu’nun 2.Km’sinde yer alan halı sahada ister gece ister gündüz futbol maçı yapabilirsiniz.

Polatlı Hala Saha tutkunu futbolseverler için en güzel futbol tesislerinden birisi olan Polatlı Bgk Halı Saha‘da maç yapmak herkes için bir ayrıcalıktır.

Bgk Halı Saha Polatlı‘nin zeminin özel olarak halı saha maçları için tesise monte edilmiştir. Gerçek çim sahalara çok benzeyen zemin, halı saha maçı esnasında oluşabilecek yaralanmaları mümkün olduğunca azaltmaya yöneliktir.

Bgk Halı Saha Tel bilgisi ihtiyacı olanlar için yukarıda belirtilmiştir. Dileyenler üstteki telefon numarasından Bgk Halı Saha ile iletişime geçerek fiyat ve maç için uygun saat sorabilirler.

Polatlı Hala Sahalar içindeki birkaç kapalı sahadan birisi olan Bgk Halı Saha’da arkadaşlarınızla hafta içi veya hafta sonu futbol turnuvaları düzenleyebilirsiniz.

Polatlı Kapalı Hala Sahalar içindeki en çok talep gören sahalardan birisi olan Bgk Halı Saha’da futbol maçı yapmak için istediğiniz zamanı seçerek halı saha maçının keyfine varabilirsiniz.

 

Polatlı Bgk Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu