Polatlı Halı Sahalar

Ankara Polatlı Üç Pas Halı Saha

ANKARA POLATLI ÜÇ PAS HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Polatlı bölgesinde iseniz Ankara Polatlı Üç Pas Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Polatlı Üç Pas Halı Saha Telefon Numarası: +90 538 834 43 43 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Polatlı Üç Pas Halı Saha Adresi: Şentepe Mah. Mevlana Cad. Aşikar Sok. Yeni Adliye Sarayı Yanı, Polatlı

 

Üç Pas Halı Saha Polatlı’daki kapalı sahalardan birisidir. Şentepe Mahallesi’nde yapılan Yeni Adliye Sarayı’nın hemen dibinde yer alan 3 Pas Halı Saha, müşterilerini memnun etme konusunda Polatlı’daki halı sahalar arasında başı çekiyor.

Polatlı Halı Saha arayan futbolseverler, böyle muhteşem bir halı saha zemininde maç yapmanın keyfini sürüyor. Kapalı halı saha sevenler, dışarıdaki kar, yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmiyor.

Polatlı Halı Sahalar içinde gece de maç yapabileceğiniz Üç Pas Halı Saha Polatlı, sporseverlerin büyük takdirini topluyor. Gece geç saatlere kadar açık olan sahada iş ve mahalle arkadaşlarınızla kıyasıya futbol turnuvaları düzenleyebilirsiniz.

3 Pas Halı Saha Polatlı, hem konum hem de tesis olarak Polatlı Halı Sahaları içindeki en beğenilen hala sahalar arasındadır.

Hafta sonları da açık olan Polatlı 3 Pas Halı Saha fiyatlarını ve uygun saatleri öğrenmek için işletmeyi yukarıdaki telefondan aramanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Polatlı Üç Pas Halı Saha

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu