Ankara Firma Rehberi

Ankara Sanal Ofis Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031275****

Ankara’da İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet gösteren Ankara Sanal Ofis firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Ankara Sanal Ofis, Sanal ofis – Hazır ofis – Sekreterlik Hizmeti ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Ankara Sanal Ofis ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Nurİ Çelebi

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Oğuzlar Mah. 197 CAd. No: 11 Balgat

Firma Telefon: 03127500000

Web Sitesi: http://www.ankarasanalofis.com

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak

Ana Ürünler: Sanal ofis – Hazır ofis – Sekreterlik Hizmeti

Sık seyahat edenler, evden çalışanlar, ofisini sürekli kullanmayan profesyoneller artık kullanmadığınız bir ofis için aylık ücret vermek zorunda değilsiniz. Çok kısa bir sürede prestijli bir iş adresiniz, size ait bir telefonunuz ve özel sekreteriniz olabilir. Bizler çözüm ortağınız olarak faks, telefon ve postalarınızla ilgilenirken sizler işinize konsantre olun. Dilediğiniz zaman müşterilerinizi profesyonel toplantı salonlarında ağırlayın. Tam donanımlı hazır ofisiniz her daim hazır.

Artık ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tüm avantajlarına sahip olabileceksiniz. Doğru yerdeki bir iş adresi ve şirketinizin adıyla yanıt verilen bir telefon numarası işinizde her türlü farkı yaratabilir. 

Üstelik eşya, personel yada hiç bir fatura gideriniz olmadan 

KOLAY OFİS olarak biz sizin ihtiyaçlarınızı biliyoruz  ve bütçenize uygun profesyonel ofis çözümleri sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu