Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA SÖĞÜTÖZÜ ÖZEL KOÇ YAŞAM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Söğütözü bölgesinde iseniz Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 504 41 01 /  +90 312 504 41 02 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 504 41 03

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@kocyasam.com.tr

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Söğütözü Mah. 2179.Cad. No:4/1 Söğütözü, Çankaya

 

Koç Yaşam Yurdu Ankara ilinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren özel yurtlardan birisidir. Öğrencilerine değer veren ve bu değeri her zaman sürekli şekilde öğrencilerine hissettiren Koç Yaşam Öğrenci Yurdu özelliklerine bakalım.

Koç Yaşam Yurdu’nda odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir. Her odada yatak, çalışma masası, giysi dolabı, özel banyo, özel tuvalet, buzdolabı bulunmaktadır.

 

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Koç Yaşam Öğrenci Yurdu Ankara ilinde öğrencilerine yedi gün yirmi dört saat sıcak su sağlayan seçkin yurtlardan bir tanesidir. Hizmetlere devam edecek olursak yurt genelinde maksimum hızda konumlandırılmış fiber internet vardır. Her odada bulunan televizyonlarda uydu bağlantısı vardır. Odalardaki dahili telefonlar öğrencilerin iletişimine yardımcı olmaktadır.

Öğrenciler her odada bulunan çelik kasada kıymetli eşyalarını saklayabilir. Odtü’ye Yakın Özel Yurtlar arasında bulunan Koç Yaşam Yurdu’nun özelliklerinden birisi de yurda girişlerin kartla ve yüz tanıma sistemiyle olmasıdır. Kayıt esnasında her üniversiteli kız öğrenciye yurt giriş kartı veriliyor. Öğrenciler yurda girişlerini bu kartla yapıyor.

 

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Bu güvenlik özelliği sayesinde Koç Yaşam Yurdu’nun Odtü’ye Yakın Yurtlar arasında en güvenilir yurt olduğunu söyleyebiliriz. Yatak başı lambası Koç Yaşam’ın diğer yurtlardan farklı bir özelliğidir. Fancoil ısıtma ve soğutma sistemi ile Koç Yaşam öğrencileri kış mevsimini sıcacık geçirmektedir.

Söğütözü Yurt bakan kız öğrenciler isterlerse şahsen gelip Koç Yaşam yurdunu gezebilir ve yurt hakkında daha detaylı bilgi alabilirler. Yurtta bulunan tüm odalar her gün temizlenmektedir. Öğrenci hobi mutfağı’nda öğrenciler farklı uğraşılar üzerine zaman geçirebilirler. Etüt odaları ders çalışmak isteyen öğrencileri bekliyor.

 

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Etüt Odası

 

Ankara Söğütözü Yurt bulmak hele Odtü’ye kazanmış iseniz önem kazanacaktır. Sebebi Söğütözü’nün Odtü’ye en yakın semtlerden birisi olmasıdır. Playstation Odası’nda bol bol oyun oynayarak stres atabilirsiniz. Arabası olan öğrenciler ve yöneticiler kapalı otoparktan her zaman faydalabilirler.

Lokman Hekim Yurt bakan kız öğrenciler için Koç Yaşam Öğrenci Yurdu‘nun Lokman Hekim Üniversitesi‘ne araçla on dakika olduğunu belirtmek isteriz.

Eğer sağlık sorununuz olursa yurtta bulunan revirden faydalanabilirsiniz. Yurtta bulunan oyun ve aktivite alanı öğrencilerin hoşça vakit geçirebileceği bir mekandır. Mini market atıştırmalık seven kız öğrencilere hizmet vermektedir. Çizim odasında harika çizimler yaparak sanat yönünüzü geliştirebilirsiniz.

Lokman Hekim Üniversitesi Yurt araştıran üniversiteli öğrenciler için Koç Yaşam’dan daha iyi bir özel yurt bulmak gerçekten zor olacaktır. Müzik odası, engelli odası, sauna Koç Yaşam’ı harika bir yurt yapan özelliklerden birkaçıdır.

Çankaya Üniversitesi Yurt bakanlar için Koç Yaşam’ın Çankaya Üniversitesi’ne araçla en fazla yarım saat sürdüğünü belirtelim. Bu uygun konumuyla Çankaya Üniversitesi öğrencileri de Koç Yaşam Yurdu’nu tercih edebilirler.

 

Ankara Söğütözü Özel Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Çizim Odası

 

Odtü’ye Yakın Kız Yurtları arasında, açılması üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen hayli isim yapmış Koç Yaşam Yurdu her zaman yoğun talep görmektedir. Eğer kayıt olmak istiyorsanız acele etmeniz gerekecektir.

Koç Yaşam Yurdu genelinde kafe ve restoran da bulunuyor. Ütü odası ve kuru temizleme odaları, her kız öğrencinin en büyük yardımcılarından birisidir. Sinemayı seven kız öğrenciler, cep sinema odasında en kaliteli filmleri seyredebilir ve üstüne karaoke yapabilirler.

Havalar güzel olduğunda bahçede oturmak başka bir keyiftir. Aileniz ve misafirleriniz misafir bekleme odasında sizi bekleyebilirler.

Yemeklere geldiğimizde sabah kahvaltısı açık büfedir ve akşam yemeklerinde en az dört çeşit yemek bulunur. Bina içi teknik servis hizmeti ile odanızdaki sorunlara kolayca çözüm bulunmaktadır.

İşte saymakla bitmeyen birçok hizmeti ile Ankara Çankaya Yurtları arasında Koç Yaşam Kız Öğrenci Yurdu her zaman ön sıralardadır.

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki diğer yurtları merak ediyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar köşesine bakabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu