Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Söğütözü Yurtkur Halı Saha - Ankara Şehir Portalı
Çankaya Halı Sahalar

Ankara Söğütözü Yurtkur Halı Saha

Euro ile Kira

ANKARA SÖĞÜTÖZÜ YURTKUR HALI SAHA

Halı saha arıyorsanız ve Söğütözü bölgesinde iseniz Ankara Söğütözü Yurtkur Halı Saha iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Söğütözü Yurtkur Halı Saha Telefon Numarası: +90 543 201 70 92 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Söğütözü Yurtkur Halı Saha Adresi:  Söğütözü Mah. 2716.Sok. Söğütözü, Çankaya

 

 

Yurtkur Halı Saha iş merkezlerinin yoğun olduğu Söğütözü’nde bulunuyor. Sizin de eviniz veya iş yeriniz Söğütözü’nde ise maç keyfini burada yaşayabilirsiniz. Söğütözü Halı Saha arıyorsanız işte Yurtkur Halı Saha tam istediğiniz tesis olarak öne çıkıyor.

Söğütözü’ndeki Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün hemen karışından bulunan halı sahaya devlet kurumlarında ve özel firmalarda çalışanlar yoğun ilgi gösteriyor.

Söğütözü Halı Sahalar özellikle çevredeki devlet memurlarının futbol ve halı saha ihtiyacını karşılıyor. Yurtkur Halı Saha da bu sahaların en dikkat çekenlerinden birisidir.

Esat Halı Saha malum eğer siz de arkadaşlarınızla futbol maçı yapacaksanız aranan mekanlar arasında geliyor. İşte Yurtkur Halı Saha da Esat semtinde halı saha yoksa rahatça alternatif olabilecek kalitede bir halı sahadır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından üç yıldız almış bu tesisin fiyatlarını öğrenmek için halı sahayı arayabilirsiniz. Çankaya Halı Sahalar nerede diye merak eden sporseverler Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü’nde bulunan ve temiz sayılabilecek duşlara sahip olan bu halı sahada maç deneyebilirler.

Beştepe Halı Saha isteyenler Söğütözü’nde bulunan bu harika halı sahada futbol turnuvası düzenleyebilirler.

 

Yurtkur Halı Saha

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu