Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu - Ankara Şehir Portalı
Keçiören Özel Yurtlar

Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu

Euro ile Kira

ANKARA SUBAYEVLERİ ÖZEL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Subayevleri bölgesinde iseniz Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 347 39 17 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 535 022 55 54

Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: bilgi@subayevlerikizyurdu.com

Ankara Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Kavacık Subayevleri Mah. Fethibey Sok. No:27 Subayevleri, Keçiören

 

Subayevleri Özel Kız Yurdu Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan özel kız yurtlarından birisidir. 2014 yılında açılan bu yurt, üniversiteli kız öğrenciler tarafından büyük talep görmektedir.

Subayevleri Yurt bakıyorsanız bu yurdu da arayarak fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hatta Subayevleri Kız Yurdu’na gelerek şahsen görebilme imkanınız vardır.

 

Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu

 

Keçiören Öğrenci Yurdu bakan üniversiteli kız öğrenciler için Subayevleri Yurdu’nda bulunan imkanlardan bahsedelim.

Yurt genelinde yerden ısıtmalı sistem vardır. Böylece kışın soğuk havalarda öğrenciler zorluk çekmiyor. Asansör, 24 saat sıcak su imkanı, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği standart hizmetlerdir. Keçiören Öğrenci Yurtları içinde böyle lezzetli kahvaltısı ve akşam yemeği olan yurt sayısı fazla değildir.

Keçiören Özel Yurt bakan öğrenciler aynı zamanda servis hizmeti olan bir yurt istemektedirler. İşte Subayevleri Kız Yurdu’nda servis hizmeti mevcuttur.

Yurt genelinde sınırsız wifi internet vardır. Böylece internet sorununuz olmayacak. Keçiören Yurtlar içinde belki de en hızlı internet, Subayevleri Kız Yurdu’nda vardır. Yurt binası 7 gün 24 saat kameralarla izlenmektedir. Güvenlik had safhadadır.

Ankara Keçiören Yurtlar içinde açılmasından itibaren öğrenci memnuniyetine verdiği önemle Subayevleri Kız Yurdu dikkat çekiyor. Yurtta otopark, TV odası, çalışma odası, ütü ve çamaşır odası mevcuttur. Bu özellikleriyle Ankara Keçiören Özel Yurtlar içinde en önde gelen yurtlar arasındadır.

Subayevleri Yurdu’nun tamamında odalar günlük şekilde temizlenir. Nevresimler de haftalık şekilde değiştirilir ve yıkanır.

 

Subayevleri Özel Kız Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Ankara Keçiören Yurtları arasında okuduğunuz üniversiteye yakın bir yurt istemeniz en doğal hakkınızdır. Subayevleri Yurdu da mevcut servis hizmeti ile kız öğrencileri okudukları üniversiteye kadar bırakmaktadır. Ücretsiz servis hizmeti olan üniversiteler Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi’dir.

Yurt genelinde 1,2,3 kişilik odaların yanı sıra 4,5 ve 6 kişilik odalar da mevcuttur. Odalarda banyo ve duş vardır.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu