Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA TANDOĞAN ÖZEL BAŞKENT ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Tandoğan bölgesinde iseniz Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 211 11 30 / +90 312 211 11 31 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Mebusevleri Mah. Meçhul Asker Sok. No:19 Mebusevleri, Çankaya

 

Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Tandoğan semtinde ve Mebusevleri Mahallesi’nde bulunuyor. Başkent Erkek Öğrenci Yurdu‘nun sahibi Ahmet Bozdağ’dır. İş dünyasına inşaat sektörü ile başlayan Ahmet Bozdağ sonraki yıllarda özel yurt işletmeciliğine soyunmuştur.

Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Ankara ilinde parmakla örnek gösterilebilecek özel yurtlar arasında bulunmaktadır. Yurdun özelliklerini kısaca saymaya başlayalım.

 

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Dört Kişilik Oda

 

Başkent Erkek Yurdu‘nda sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir. Akşam yemeklerinde en az dört çeşit yemek çeşidi bulunmaktadır. Tandoğan Erkek Öğrenci Yurdu arayanlar için Başkent Yurdu’nun diyetisten kontrolünde hazırlanan yemeklerinin gayet doyurucu ve lezzetli olduğunu belirtmek isteriz.

Başkent Erkek Öğrenci Yurdu‘nda odalar bir, iki, üç ve dört kişiliktir. Odalarda ranza sistemi vardır. Her odada banyo, tuvalet, ortopedik yatak, televizyon standarttır. Tüm odalarda çalışma masası bulunmaktadır.

 

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Tandoğan Erkek Öğrenci Yurtları içinde hem kalitesini ispatlamış hem de makul fiyatıyla Ankara Ucuz Yurtlar kategorisinde bulunan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu’na kayıt olmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Başkent Yurdu‘nun özelliklerine devam ettiğimizde etüt odasının gayet geniş ve ferah olduğunu belirtmek isteriz. Masa tenisi sevenler için yurtta masa tenisi odası vardır. Yurt genelinde bulunan kablosuz internet gayet hızlıdır.

Ankara Tandoğan Yurt bakan erkek öğrenciler için Özel Başkent Yurdu’nun otel konforunu aratmayacak bir yurt olduğunu belirtmek isteriz. Maltepe, Beşevler, Bahçelievler gibi semtlere yakın olması sebebiyle Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi öğrencileri bu yurda yoğun talep göstermektedir.

Tandoğan Başkent Erkek Öğrenci Yurdu‘nda tüm odalar günlük temizleniyor ve nevresimler de haftalık olarak değişiyor. Gayet temiz bir yurt olan Ankara Tandoğan Başkent Erkek Öğrenci Yurdu‘nda etkili bir güvenlik sistemi sonucunda yurda yabancı kişilerin girmesi engellenmektedir.

Doğalgazlı ısıtma sistemi sayesinde kışın erkek öğrencilerin üşümesi gibi bir olay söz konusu değildir. Ankara Tandoğan Yurtları içinde kısa zamanda önemli bir yol almış olan Başkent Yurdu‘ndaki tüm odalarda mini buzdolabı olduğunu da notlarımıza eklemek isteriz.

 

Ankara Tandoğan Özel Başkent Erkek Öğrenci Yurdu

 

Ankara Ucuz Erkek Yurt bakan ve üniversiteyi yeni kazanmış erkek öğrenciler, üst kısımda yer alan telefon numarasından Başkent Öğrenci Yurdu Tandoğan Şubesi’ni telefonla arayabilir hatta imkanları varsa şahsen gelip yurdu ziyaret edebilirler. Başkent Yurdu‘nun fiyatları diğer yurtlara göre oldukça ekonomiktir.

Tandoğan Başkent Erkek Öğrenci Yurdu, konum olarak Gazi Üniversitesi’ne en yakın yurtlar arasında bulunuyor. Ayrıca Ankara Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olması sebebiyle Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi’nde okuyan erkek öğrenciler Başkent Yurdu‘nda kalmak için yoğun istek gösteriyorlar.

Ankara’da bulunan diğer özel yurtlar hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Ankara Özel Yurtlar bölümünü ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu