Çankaya Özel Yurtlar

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA TANDOĞAN ÖZEL ON MAYIS KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Tandoğan bölgesinde iseniz Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 232 04 50 / +90 312 232 04 51 / +90 312 222 56 32 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 555 802 78 70

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 222 56 35

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@onmayiskizogrenciyurdu.com

Ankara Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Anıttepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:133 Maltepe, Çankaya

 

Tandoğan Yurt arayanlar için ideal seçimlerden birisi On Mayıs Yurt olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu hakkında bazı bilgiler verelim. Yurdun sahibi Sabiye Serpil Aydoğan’dır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan On Mayıs Yurdu, Ankara’daki yurt işletmeciliğin en güzel örnekleri arasında her zaman ilk sıralardadır.

 

Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu

 

On Mayıs Öğrenci Yurdu odalarından bahsetmek gerekirse tüm odalar bir ve iki kişiliktir. Bu özelliği ile Ankara Tandoğan Yurtları arasında en ferah yurtlar arasına girmiştir. Tüm odalarda buzdolabı, LCD televizyon, çalışma masası, mobilya, gardırop, bazalı yatak ve uyku seti mevcuttur.

Ankara Tandoğan Yurt arayanlar için On Mayıs Yurdu’nda odalar son derece rahat ve kullanışlıdır. Odalara devam etmek gerekirse her odada kitaplık bulunuyor. Ayrıca odalarda VDSL internet ve uydu kanalları vardır. Her odada dahili telefon olması üniversiteli kız öğrencilerin aileleri ve arkadaşlarıyla iletişimde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Ankara Maltepe Yurt arayan kız öğrenciler için bu özellikler kaçırılmayacak niteliktedir. Yurt genelinde 24 saat sıcak su, çamaşırhane, ütü hizmetleri vardır. Odalar, tuvalet ve banyolar her gün temizlenmektedir.

Maltepe Yurt bakan üniversiteli kız öğrenciler, okulları bitip şehirlerine dönerken On Mayıs Yurdu’ndan son derece memnun ayrılmaktadır.

Odalardaki nevresimler her hafta düzenli olarak değişiyor. Yurtta bulunan jeneratör ve su deposu, elektrik ile su kesintilerinde öğrencilerin mağdur olmasını önlüyor.

Anıttepe Yurt işletmeleri içinde konum olarak On Mayıs Yurdu özellikle Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü‘ne on beş dakikalık mesafede olmasından dolayı Ankara Üniversitesi öğrencileri tarafından talep görmektedir.

Ankara Anıttepe Yurt nerede bulurum diye merak edenler için On Mayıs Kız Yurdu’nu anlatmaya devam edelim. Yurt geneli 24 saat boyunca kameralarla izlenmektedir. Bu şekilde On Mayıs Yurdu’nın Ankara’nın en güvenli yurtları arasında olduğunu söyleyebiliriz.

 

Tandoğan Özel On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Odası

 

Gaziosmanpaşa Yurt bakan bayan üniversitesi öğrencileri için ayrıca On Mayıs Yurdu’nun Gazi Üniversitesi’ne de yakın bir mesafede olduğunu belirtmek isteriz. On Mayıs Tandoğan Yurdu’nda ayrıca sağlık kulübü, restaurant ve güzellik salonu vardır.

Çankaya Yurtları hangileri diye öğrenmek istiyorsanız sitemizin Çankaya Özel Yurtlar bölümüne bakmayı ihmal etmeyiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu