Genel

Ankara Temizlik Firmaları

Ankara temizlik şirketi hizmet verdikleri semte ve verdikleri hizmete göre farklı fiyatlar sunmaktalar. Ankara’nın daha elit kısmının yaşadığı Çankaya ve Çayyolu gibi semtlerinde fiyatlar %20 – %30 arası daha yüksek iken Sincan Temizlik Şirketleri fiyat olarak çok daha uygun ücretler sunmakta.

Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Ankara Temizlik hizmeti sunan firmalardan hizmet alırken işletmenin vergi levhalı ve güvenilir olduğuna ayrıca çalıştırdığı personellerin günlük değil kadrolu çalışan personelleri olmasına önem verin. Bu sayede çok daha hijyenik ve güvenilir bir hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Çalışan personelin devamlı çalışan olması daha güvenilir olmasını sağlayacaktır. Ayrıca firmanın vergi levhalı olarak size hizmet vermesi sizin gerekli durumlarda şikayet hakkınızı kullanabilmenizi kolaylaştıracaktır.

Ankara Temizlik Ücretleri 2021

Temizlik Ankara Ücretleri bölge ve firmaya göre değişiklik göstersede 150 TL ile 500 TL arasında temizlik ücreti ödeyerek evinizin büyüklüğü ve yapılacak işe göre hizmet alabilirsiniz. Ankara Temizlik Şirketleri arasından bir kaç yerden birden fiyat alarak rekabetçi piyasa koşullarına göre fiyat toplayabilirsiniz.

Ankara Temizlik Firmaları Ütü Hizmeti Veriyor mu?

Bu yapacağınız anlaşmaya göre olmakla beraber çoğu Ankara temizlik şirketi sizlere ütü hizmeti sunacaktır. Eğer bu konuda özel talebiniz var ise bunu baştan konuşmanız önemli olacaktır. Bir çok temizlik firması günlük olarak personel yolladığı için temizlik üstüne ütü yapacak zamanın kalması çok önemlidir.

Eğer temizlik işiniz uzun sürecek ise aynı anda iki personel gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu size fiyat farkı çıkarsa bile hem temizliğiniz hemde ütü işiniz aradan çıkmış olur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu