Altındağ Özel Yurtlar

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu

ANKARA ULUS ÖZEL GÜVEN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Ulus bölgesinde iseniz Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 311 34 44 / +90 312 311 35 55 / +90 312 311 38 88 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 532 342 85 33 / +90 535 454 38 53

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: [email protected]

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu Adresi: Anafartalar Mah. İstanbul Cad. No:22 Ulus, Altındağ

 

Ulus Güven Erkek Yurdu, Ankara’nın Ulus semtinde bulunan özel yurtlardan birisidir. Güven Yurtları grubuna bağlıdır ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel yurt statüsündedir.

Ulus Erkek Öğrenci Yurdu araştıran erkek öğrenciler için en uygun yurtların başında gelen Güven Erkek Yurdu özelliklerine bakalım.

 

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu Tek Kişilik Oda

 

Ulus Özel Güven Yurdu odaları bir, iki, üç ve dört kişilik olarak öğrencilere sunuluyor. Tercihinize göre istediğiniz odaya yerleşebilirsiniz. Odalarda mini buzdolabı ve LCD televizyon bulunmaktadır. Ulus Şubesi’nde futbolu seven erkek öğrenciler için Lig TV mevcuttur. Kablolu TV ve uydu TV standart özelliklerdendir.

Ulus Erkek Yurdu seçenekleri içinde uygun fiyatıyla fark yaratmayı başarmış Güven Yurdu’nda sabah kahvaltısı açık büfedir. Akşam yemekleri de usta bir aşçı tarafından mevsim yemekleri göze alınarak hazırlanmaktadır.

Ankara Ulus Öğrenci Yurtları içindeki en temizlerden birisi olan Güven Erkek Yurdu‘nda odalar temizlik görevlileri tarafından her gün düzenli temizlenmektedir. Nevresimler de yurt görevlileri tarafından her hafta değiştirilir.

 

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu İki Kişilik Oda

 

Ankara Ulus Yurtlar, şehir merkezinde olmaları ve üniversitelerin Maltepe, Beşevler, Bahçelievler kampüslerine araçla yirmi dakikada mesafede olmaları sebebi ile üniversite öğrencilerin ilgi gösterdiği yurtlardandır. Güven Yurdu özellikleri arasında kablosuz ve hızlı internetin tüm erkek öğrencilere ücretsiz sunulması da vardır.

Yurt genelinde yaz, kış yedi gün yirmi dört saat sıcak su imkanı vardır. Otel konforunu aratmayan bu yurdu isterseniz bizzat gidip gezebilir ve daha gerçekçi bir fikir edinebilirsiniz. Etüt odasında gürültüden uzak bir şekilde rahatça derslerinize çalışabilirsiniz.

 

Ankara Ulus Özel Güven Erkek Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Ulus Öğrenci Yurtları içinde en bakımlı odalara sahip Güven Yurdu‘nda kalmak gerçekten bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcılığı yaşamak için üniversite yerleştirme sonuçları belli olduktan sonra Güven Yurdu’nu telefonla arayarak boş kontenjan sayısını ve fiyatları öğrenmenizi öneriyoruz.

Eğer siz de Kızılay ve Bahçelievler gibi Ankara’nın merkezi yerlerine kolay ulaşımı olan bir semtteki yurtta kalmak istiyorsanız Ulus Erkek Yurtları tam da size uygun bir konaklama şeklidir.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu