Yenimahalle Özel Yurtlar

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA YENİMAHALLE ÖZEL GAZİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Yenimahalle bölgesinde iseniz Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 211 00 41 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 544 527 14 14

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Faks Numarası: +90 312 211 00 41

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: info@gaziyurdu.com

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Gazi Mah. Çarşıyolu Cad. No:10 Yenimahalle

 

Gazi Kız Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak özel yurt statüsünde hizmet vermektedir. Gazi Mahallesi’nde bulunan Gazi Öğrenci Yurdu uygun konumu ile tüm kız öğrencilerin tercih edebileceği bir yurttur.

Gelin hep birlikte Gazi Yurdu‘nun özelliklerine bakalım. Odalar bir, iki, üç ve altı kişilik olarak dizayn edilmiştir. Her odada banyo, tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca odaların içinde telefon, buzdolabı, televizyon, çalışma masası, ortopedik yatak, gardırop, yatak nevresimi öğrencilerin hizmetindedir.

 

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Üç Kişilik Oda

 

Gaziye Yakın Özel Yurtlar içinde en yeni binaya sahip olan Gazi Kız Yurdu’nun özelliklerine devam edecek olursak her gün odaların temizliğinin yapıldığını belirtelim. Yurt genelinde yedi gün yirmi dört saat güvenlik hizmeti vardır. Yurdun ısıtması konerji sistemiyle sağlanmaktadır.

Ankara Gaziye Yakın Yurtlar arasında en yeni ve en sağlam yurt binalarından birisine sahip Gazi Kız Öğrenci Yurdu‘nda kişiye özel ayakkabı dolabı vardır. Odalarda yirmi dört saat sıcak su vardır. Yurdun her katında sınırsız kablosuz internet bulunmaktadır.

Gaziye Yakın Yurtlar arayan kız öğrencilerin belki de ulaşımda en rahat edecekleri Gazi Yurdu, Gazi Üniversitesi’ne araçla beş dakika mesafededir. Yurtta dinlenme salonu vardır. Çamaşırhanede kız öğrenciler ücretsiz olarak çamaşırlarını yıkayabilir ve kurutabilir. Ankara’da çoğu yurtta bulunmayan revir hizmeti de öğrencilerin sağlık sorunlarına çözüm getirmektedir.

 

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Etüt Odası

 

Gazi Yurdu Ankara ilinde gaz dedektörü bulunan birkaç yurttan birisidir. Etüt salonunda öğrencilerin çalışma imkanı vardır. Yangın ihbar sistemi Gazi Kız Yurdu öğrencilerini yangına karşı koruyan yegane sistemdir. Ayrıca acil durumlar için yangın merdiveni inşa edilmiştir. Otopark yurt yöneticilerinin ve öğrencilerin araçları için hizmet vermektedir.

Su kesintilerine karşı büyük bir su deposu bulunuyor. İbadet yapmak isteyenler için mescit bulunmaktadır. Ütü servisi üniversiteli kız öğrencilerin elbiselerini ütülemelerine yardımcı olmaktadır.

Yenimahalle Özel Yurtlar arayan üniversiteli kız öğrenciler Gazi Yurdu’na kayıt olmak için ellerini çabuk tutmalıdır. Sınırlı kontenjan her an dolabilir. Her katta bulunan su sebili öğrencilerin temiz su ihtiyacını karşılıyor.

Yenimahalle Yurtlar özellikle bu semtteki üniversitelerde okuyanların gözdesidir. Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu’nun yemeklerine geldiğimizde sabah kahvaltısı açık büfedir. Akşam yemekleri çok lezzetlidir ve içeriği dört çeşittir. Diğer yurtlardan farklı olarak her gün sabah ve akşam çay servisi verilmektedir.

 

Ankara Yenimahalle Özel Gazi Kız Öğrenci Yurdu Terası

 

Ankara Yenimahalle Özel Yurtlar arasında en güvenli giriş sitemine sahip olan Gazi Kız Yurdu‘nda girişler parmak izi ile yapılmaktadır. Terasta öğrenciler güzel havanın keyfini çıkarabilir.

Ankara Gazi Yurdu fiyatlarını ve boş kontenjan sayısını öğrenmek istiyorsanız üst kısımda yer alan telefon numarasını arayarak yurtla iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer yurtları öğrenmek istiyorsanız sitemizin Yenimahalle Özel Yurtlar bölümünü ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu