Yenimahalle Özel Yurtlar

Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA YENİMAHALLE ÖZEL GÖZDE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özel yurt arıyorsanız ve Yenimahalle bölgesinde iseniz Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu Telefon Numarası: +90 312 212 55 56 / +90 312 212 55 57 Numarayı Tıklayarak Arayabilirsiniz

Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu Cep Telefonu Numarası: +90 505 591 13 91 / +90 554 262 81 80

Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu E-Posta Adresi: bilgi@ankaragozdekizyurdu.com

Ankara Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu Adresi: Gazi Mah. Erturan Sok. No:10 Yenimahalle

 

Gözde Öğrenci Yurdu Ankara içinde ve Yenimahalle ilçesinde bulunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak ve özel yurt statüsünde hizmet veren yurt, tüm üniversiteli kız öğrencilere açıktır.

Yenimahalle Öğrenci Yurdu arayan bayan öğrenciler için Gözde Kız Yurdu hizmetlerine hızlıca bir göz atalım. Yurt binası deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmiştir. Binada duman sensörü, yangın alarm sistemi, yangın merdiveni ve yangın tüpleri vardır.

Yenimahalle Öğrenci Yurtları içinde kız öğrenciler için bu şekilde profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş başka bir öğrenci yurdu bulmak gerçekten zordur. Hizmetlere devam ettiğimizde odaların son derece geniş ve ergonomik şekilde döşenmiş olduğunu görüyoruz. Her odada banyo, tuvalet, LCD televizyon, buzdolabı, telefon vardır. Tüm odalar, banyo ve tuvaletler günlük olarak temizlenmektedir.

 

Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu İki Kişilik oda

 

Ankara Yenimahalle Öğrenci Yurdu araştıran ve Ankara’daki bir üniversiteyi kazanmış kız öğrenciler,  lezzetli ve bol malzemeli yemek sunan yurtlar istiyor. Gözde Kız Yurdu’nda açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği vardır. Kahvaltıda on beş çeşit malzeme ve akşam yemeğinde de dört çeşit yemek vardır. Yemekleri profesyonel aşçı hazırlıyor.

Tüm gün çay ücretsiz olarak içilebilir. Su kesintileri için oldukça büyük bir su deposu vardır. Odalardaki yataklar ortopediktir. Nevresimler haftalık olarak değişiyor.

Yenimahalle Özel Öğrenci Yurtları içinde konuklarını ve müşterilerini her daim memnun eden Gözde Yurdu’nda elektrik kesintisine karşı jeneratör mevcuttur.  Asansör, öğrencilerin yüksek katlara çıkması için kolaylık sağlamaktadır. Her odada öğrenci başına bir adet çalışma masası bulunuyor.

Her katta su sebili ve ütü masası vardır. İsteyen kız öğrenciler ütü yapabilirler. Doğalgazlı merkezi ısıtma sayesinde öğrencilerin üşüme sorunu olmuyor. Yurt genelinde 24 saat sıcak su vardır.

Demetevler Yurt bakan üniversiteli öğrenciler içinde de Gözde Yurdu iyi bir alternatiftir. Gözde Yurdu’nda ayrıca yüksek hızda ve sınırsız kablosuz internet vardır. Kütüphane ve etüt odasında öğrenciler kitap okuyarak ve ders çalışarak zaman geçirebilirler.

Yurdun hizmetlerine devam ettiğimizde binada TV salonu olduğunu görüyoruz. Bu salonda topluca televizyon seyretmek mümkündür. Her kız öğrenci için ayrı bir ayakkabı dolabı vardır. Tüm yurt, yedi gün yirmi dört saat boyunca kameralarla izleniyor.

Gaziye Yakın Yurtlar arasında açıldığı günden itibaren her zaman farklı bir yerde olan ve her öğrenciden olumlu bir not almış bulunan Özel Gözde Kız Yurdu, her eğitim öğretim yılına aynı ciddiyette hazırlanmaktadır.

Ankara Gaziye Yakın Yurtlar bakıp da Ankara dışından gelecekseniz önce telefonla yurt fiyatlarını öğrenebilir, aynı zamanda yurtta şu anda kaç kişilik boş kontenjan olduğunu sorgulayabilirsiniz.

 

Yenimahalle Özel Gözde Kız Öğrenci Yurdu

 

Odtü’ye Yakın Yurtlar bakanlar Gözde Kız Yurdu’nun araçla ODTÜ’ye on beş dakika olduğunu not edebilirler. Gazi Üniversitesi’ne yürüyüş mesafesinde olması sebebiyle de Gazi Üniversitesi öğrencileri de bu yurda oldukça fazla talep göstermektedirler.

Ankara Demetevler Yurt araştıran üniversiteli öğrenciler, bu yurda şahsen gelip odaları, yemekhaneyi, kütüphane ve etüt odasını gezebilirler.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu