Ankara Firma Rehberi

As Isıl İşlem Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031238****

Ankara’da Mekanik Parça ve İmalat Hizmetleri / Diğer Mekanik Parçalar sektöründe faaliyet gösteren As Isıl İşlem firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren As Isıl İşlem, ankara ısıl işlem – fırın imalatı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. As Isıl İşlem ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Ahmet Güleç

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ostim 1235 Sk. No: 80 Yenimahalle/Ankara

Firma Telefon: 03123853139

Web Sitesi: http://www.ankaraisilislem.com

Firma Sektörü: Mekanik Parça ve İmalat Hizmetleri / Diğer Mekanik Parçalar

Ana Ürünler: ankara ısıl işlem – fırın imalatı


AS Isıl İşlem firması olarak 24 yıla dayanan bilgi, birikim, deneyim ve uzmanlığımızdan doğan özgün hizmet anlayışı ile Ostim Sanayi Bölgesi’nde ısıl işlem ve endüstri , sanayi tipi ısıl işlem fırınları imalatı ile faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

Amacımız :Koşulsuz üretici memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, etkin güvenilir çözüm ortağı olan bir sanayi kuruluşu olmaktır.

Hedefimiz  : Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, zamanında ve ekonomik hizmet vermek, kaliteyi hr geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır

Faaliyet Alanlarımız: Endüstri ve Sanayi Tipi Isıl İşlem Fırın imalatı ile Islah Isıl, Sementasyon, Normalizasyon, Yumuşatma Tavlaması, Yaşlandırma, Gerilim Giderme, Nitrasyon, Meneviş, Alüminyum Sertleştirme, Alüminyum Yumuşatma, Yay çelikleri, Sıcak iş, Soğuk iş ve Ahşap Ambalaj Isıl İşlemi hizmeti vermekteyiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu