Ankara Firma Rehberi

Aydın Çadır Etimesgut Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 2****

Ankara’da Çevre / Diğer Çevre Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Aydın Çadır firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Etimesgut / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Aydın Çadır, Çadır, Tente ve Pergole Sistemleri ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Aydın Çadır ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Aydın Demir

Firma Lokasyonu: Etimesgut / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: İstasyon Mah. Doğu Cad. No: 23/B Etimesgut ANKARA

Firma Telefon: 0312 243 04 55

Web Sitesi: http://www.ankaracadir.org/

Firma Sektörü: Çevre / Diğer Çevre Ürünleri

Ana Ürünler: Çadır, Tente ve Pergole Sistemleri


 

Ankara’da araba çadırı, kamyonet çadırı, tır çadırı, şantiye çadırı, inşaat çadırı ile mafsallı tente, şeffaf tente, pergole satışı ve imalatı yapan firmadır.

 

1995 Yılından bugüne dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Hedefimiz müşteri hoşnutluğu, kaliteli hizmet,dayanıklı imalat ve her sattığımız hizmetin yıllarca sağlam iş görür hatta (toruna miras bırakılacak) şekilde müşteriler tarafından tavsiye edilmek. Bu uğurda fasonculuktan sanayiciliğe geçiş yapmanın zaruretini görerek imalata başladık.

 

Ankara Aydın Çadır yaptığı iş ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kamp çadırları, şantiye çadırları, kamyonet çadırları, otomobil brandaları ve daha birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Yapılan iş ne kadar kaliteli ise size sunulan fiyatlar da o kadar uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu