Açık Öğretim Fakültesi Büroları - AÖF Büroları

Aydınlıkevler Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bürosu Adres Telefon Bilgisi

AYDINLIKEVLER AÖF BÜROSU

AYDINLIKEVLER AÖF

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi 1982 yılından bu yana faaliyettedir. Anadolu Üniversitesi’ne bağlı olarak öğrenciler yaşadıkları şehirde Açıköğretim Fakültesi’ne kayıt olup açıköğretim dersleri alabilmektedirler. Aydınlıkevler AÖF Bürosu da Ankara’da bulunan aöf bürolarından birisidir.

Aöf Aydınlıkevler Bürosu Telefon bilgisinin yanı sıra Aöf Aydınlıkevler Bürosu Adres bilgisine ihtiyacı olanlar aşağıdaki bölümden faydalanabilirler.

Aydınlıkevler AÖF Bürosu Telefonu birçok açıköğretim öğrencisinin merak ettiği sorular ve dersler için ihtiyaç duyduğu bilgidir. İşte sitemizin Ankara Aöf Büroları Adresleri bölümünde bu telefon numarasını da bulabilirsiniz.

Ankara Aydınlıkevler AÖF Bürosu hafta içi mesai saatleri içinde öğrenciler için hizmet vermektedir.

 

Aydınlıkevler Aöf Bürosu Adres:  Aydınlıkevler Mah. İrfan Baştuğ Bulvarı Şehit Mustafa Baş Cad. Gence Apartmanı No:5,  06130 Altındağ/Ankara, Türkiye

Aydınlıkevler AÖF Bürosu Telefon: +90 444 10 26 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Aydınlıkevler AÖF Bürosu Alternatif Telefon: +90 850 200 46 10

 

 

AÖF Aydınlıkevler Bürosu

 

Aöf Aydınlıkevler Bürosu adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Aöf Aydınlıkevler Bürosu adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu