Bankalar

Ankara Bankalarının adresleri

Ankara da ki banka adresleri

Ankara da ki banka adreslerini tek bir noktada topladık ve semtinize bulunduğunuz yere en yakın banka şubesini ve ya banka ATM / BTM sinin yerini size ulaştırmaya çalıştık. Bazı bankalar işlem kaydından sonra yeri değişmiş veya kapanmış banka olabilir. bunu için lütfen iletişim butonundan bize ulaşarak bilgi verin.

BANKA adresi

Birçok işi internet  ortamından yapabilirken bazen bankaya ATM veya BTM ye gitmeniz gerekecektir. Bazen Banka veya ATM/BTM aramak gerekiyor, işte öğrenci şehri olan Ankara için; ATM nerede var derdine son adresime en yakın ATM yi bulmak için tek tıklama yeter, dilerseniz map üzerinden de bakabileceğiniz veya akıllı telefonunuzdan  bankanın adresine kolayca ulaşabilirsiniz. 

 

ATM, BTM adresi

(Bankamatik adresleri)

Hızlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bulunduğunuz yere en yakın bankanın veya ATM sinin adresine ihtiyacını bulunur ve hızlı bir şekilde nakit almak istersiniz. İlçenize en yakın ATM adresleri için listeye göze atmanız yetecektir. Bankamatik ihtiyacı artık bankaya gitmeden nakit işlemlerinizi halledebilmeniz için. Bankamatik kuyrukları banka kuyruklarından daha kısa ve işlemler daha hızlı olduğu için sadece nakit para değil fatura ödeme havale eft işlemleri gibi birçok işleride yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir