Ankara Firma Rehberi

Bilge Metal Hırdavat Ferforje Altındağ Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312.3****

Ankara’da İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet gösteren Bilge Metal Hırdavat Ferforje firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Altındağ / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Bilge Metal Hırdavat Ferforje, Metal Ferforje – Çelik Konstrüksiyon – Demir Doğrama ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Bilge Metal Hırdavat Ferforje ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: İsmail Bilge

Firma Lokasyonu: Altındağ / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Akçakale 1.sokak No.53/9 Siteler

Firma Telefon: 0312.3537190

Web Sitesi: http://www.bilgemetalhirdavat.com.tr

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak

Ana Ürünler: Metal Ferforje – Çelik Konstrüksiyon – Demir Doğrama


Firmamız 1983 yılında Ankara Siteler'de kurulmuş olup; metal ve çelik ürünler üzerine imalat ve demir doğrama hizmeti vermektedir.

 

İmalatını yaptığımız ürünler arasında metal ferforje, çelik çatı,çelik yangın merdiveni,saclar ve ferforje aksesuar ürünleri olup, bunun dışında çelik köprü imalatı,çelik konstrüksiyon işleri,çatı sundurma,pencere korkulukları,bina giriş kapıları,bahçe korkuluğu,merdiven korkuluğu,teras kapama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

 

Yaptığımız her işte Müşteri Memnuniyetini en ön planda tutan firmamız,hizmetini Kalite Odaklılık ilkesiyle bütünleştirmekte ve müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmaktadır.

 

Eğitimin bir hayat boyu sürdüğünü bilen firmamız, tecrübeli personeliyle uygulama aşamasında sürekli iş eğitimini gerçekleştirmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimize metal ferforje,çelik konstrüksiyon ve demir doğrama gibi imalatını yaptığımız işlerde hizmet verebilmekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

                                                             

                                                        METAL FERFORJEDE USTA İSİM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu