Ankara Lezzet Durakları

Budakaltı Restaurant

Budakaltı Restaurant / Budakaltı Ankara

Budakaltı Arcadium

Budakaltı Arcadium Adres: Koru Mah.  Arcadium Alışveriş Merkezi,  2432.Cad,  No:192/Z-31, 06810 Çankaya/ANKARA, Türkiye

Budakaltı Arcadium Telefon: +90 312 2418820 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Budakaltı Arcadium Çalışma Saatleri

P.tesi-Pazar  | 09:00 – 24:00

 

Budakaltı Restaurant’ın Kısaca Hikayesi

1997 Yılında Ankara’nın Arjantin Caddesi, Budak Sokak 6 ‘da kurulan Budakaltı Restaurant zamanla kalitesini ve hizmet aşkını tüm Ankaralılara sevdirdi. Tüm konuklarını eve gelen misafir edasıyla ağırlayarak büyük beğeni topladı. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi tüm özel günlerde Ankara halkının bir numaralı tercihi konumuna geldi.

Budakaltı Armada

Budakaltı Armada Adres: Söğütözü Mah.  Eskişehir Yolu,  Armada Alışveriş Merkezi,  No:6, D:22,  06560 Çankaya/ANKARA, Türkiye

Budakaltı Armada Telefon: +90 312 2191020 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Budakaltı Armada Çalışma Saatleri

P.tesi-Pazar  | 09:00 – 24:00

 

Budakaltı Restaurant giderek müşteri kitlesini arttırdı ve 2000’li yıllarda Budakaltı Kavaklıdere Beymen Teras’ta hizmet vermeye başladı. Müşteri sadakatını her zaman daha iyiye ulaşma konusunda bir araç olarak kullanan Budakaltı , alanında Ankara’nın en iyi restoranlarından birisi haline geldi.

2007 yılında, Ankara’da alışveriş merkezi konseptinin gelişmesi üzerine Budakaltı , markasını daha da güçlendirmek için çalışmalara başladı. Alışveriş merkezlerinde yer alma kararı verdi ve Viyana kahvesiyle ünlü Coffee Shop Company firmasıyla birliktelik yaparak AVM’ lerde “Coffee Shop Company/Budakaltı Lounge” konsepti ile hizmet etmeye karar verdi. Bu farklı konseptle, Cepa ve Minesera’da da Ankaralılara yeni mekanlar kazandırdı. Müşterilerine keyifle yedikleri yemeğin ardından yine çok lezzetli Arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanmış geleneksel Viyana kahvesini sundu. Armada Alışveriş Merkezi’ndeki bu konsept müthiş ilgi gördü ve üç kez ödül aldı.

Budakaltı Cepa

Budakaltı Cepa Adres: Mustafa Kemal Mah.  Cepa Alışveriş Merkezi,  17. Sok, No:2, Kat:1, No:1-2,   06610 Çankaya/ANKARA, Türkiye

Budakaltı Cepa Telefon: +90 312 2197312 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Budakaltı Cepa Çalışma Saatleri

P.tesi-Pazar  | 10:00 – 22:00

 

Budakaltı Arcadium Harita

Budakaltı Armada Harita

Budakaltı Cepa Harita 

Budakaltı Armada

Budakaltı Arcadium ve Budakaltı Armada adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Budakaltı Arcadium ve Budakaltı Armada iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu