Ankara İlçe Jandarma Komutanlıkları

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı

Çamlıdere İlçe Jandarma Alay Komutanlığı

 

Eğer Çamlıdere ilçesinde oturuyor ve Jandarma’yı aramak veya Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı’na gitmek istiyorsanız Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı iletişim bilgileri aşağıdadır.

Türk Jandarması’nın başlıca görevleri, polis görev sahası dışında kalan alanlarda emniyet ve asayişi sağlayarak kanun ve nizamların verdiği görevleri yerine getirmektir. Ankara’nın Çamlıdere ilçesi sınırları içinde kalan tüm köyler Çamlıdere Jandarma Komutanlığı görev sahasına girmektedir.

Çamlıdere Jandarma Karakolu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir parçası olarak tüm Çamlıdere ilçe sakinlerinin hizmetindedir.

Jandarma, eğitim ve öğretim bakımında Genelkurmay Başkanlığı’na, emniyet, asayiş ve diğer görevler bakımından İçişleri Bakanlığı’na bağlıdır.

 

Adres: Yayalar Mah.   Cumhuriyet Cad.  No:96,  06740 Çamlıdere/Ankara, Türkiye

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı Telefon: +90 312 7532535 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı Faks Numarası: (0312) 7532533

 

 

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı

 

Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çamlıdere İlçe Jandarma Alay Komutanlığı adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Çamlıdere İlçe Jandarma Komutanlığı ve Çamlıdere İlçe Jandarma Alay Komutanlığı adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu