Ankara Firma Rehberi

Dekton Ankara – Mutfak Tezgahı Üretim & Uygulama ve Satış Mağazası Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031252****

Ankara’da İnşaat ve Emlak / Mutfak / Mutfak Lavaboları sektöründe faaliyet gösteren Dekton Ankara – Mutfak Tezgahı Üretim & Uygulama ve Satış Mağazası firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Dekton Ankara – Mutfak Tezgahı Üretim & Uygulama ve Satış Mağazası, belenco mutfak tezgahı – granit mutfak tezgahı – çimstone mutfak tezgahI ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Dekton Ankara – Mutfak Tezgahı Üretim & Uygulama ve Satış Mağazası ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Ufuk Akyüz

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Yuva Mah. Yeni Mermerciler Sit. 3707. Sk. No:8 Yenimahalle

Firma Telefon: 03125281711

Web Sitesi: https://www.dektonankara.com

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak / Mutfak / Mutfak Lavaboları

Ana Ürünler: belenco mutfak tezgahı – granit mutfak tezgahı – çimstone mutfak tezgahI

Firmamız dünya çapında kalitesini kanıtlamış granit tezgah modelleri , çimstone mutfak tezgahları ve belenco mutfak tezgahı gibi mutfak tezgah markalarıyla çalışıp en iyi işçilik ve başarılı hizmet ile sunmaktadır. 

Mutfaklar için temin edilebilecek en kullanışlı ve şık mutfak tezgahları, artık tek bir platformdan temin ediliyor. Firma çalışmaları sayesinde Ankara tezgah üretiminde adından söz ettiren bir il olarak dikkat çekmektedir. Alanında uzman ve eğitimli kadrosu sayesinde tüm müşterileri için oldukça kapsamlı bir uygulama hizmeti sunmaktadır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu