Ankara Firma Rehberi

DELTA ALTYAPI TEKNOLOJİLERİ KANAL GÖRÜNTÜLEME TEMİZLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 3****

Ankara’da İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet gösteren DELTA ALTYAPI TEKNOLOJİLERİ KANAL GÖRÜNTÜLEME TEMİZLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren DELTA ALTYAPI TEKNOLOJİLERİ KANAL GÖRÜNTÜLEME TEMİZLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., Kanal Görüntüleme ve Kanal Temizlik – Noktasal Kaplama – Kanal Tıkama Yastığı,Kuyu Kamerası,Fiber Kılavuz ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. DELTA ALTYAPI TEKNOLOJİLERİ KANAL GÖRÜNTÜLEME TEMİZLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: İnan Kahriman

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: ALINTERİ BULVARI OSTİM İŞ MERKEZİ B BLOK NO:28 OSTİM ANKARA

Firma Telefon: 0312 385 15 16

Web Sitesi: www.deltakanal.com

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak / Diğer İnşaat ve Emlak

Ana Ürünler: Kanal Görüntüleme ve Kanal Temizlik – Noktasal Kaplama – Kanal Tıkama Yastığı,Kuyu Kamerası,Fiber Kılavuz

Kanal Görüntüleme, Kombine Kanal Temizlik aracı ile atık su ve yağmur suyu temizliği, Vidanjör Hizmeti, Noktasal Kanalizasyon Tamiri(Noktasal Kaplama) faaliyet alanlarımızla etkili çözümler sunmaktayız.Ayrıca Delta Altyapı Teknolojileri olarak altyapı faaliyetleri ile ilgili Su Kaçak Tespit Cihazı, Kablo Boru Dedektörü, Metal Dedektör, Yeraltı Radarı ve buna benzer hertürlü altyapı ve çevre ile ilgili konularda teknolojik ürünlerin temini, satışı, eğitimi ve saha uygulamaları ile birlikte hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz bilgi birikimimiz sayesinde sizlerin sorunlarına en iyi çözümleri sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu