Ankara Firma Rehberi

Dengeli Hayat Beslenme Danışmanlığı Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 2****

Ankara’da Sağlık ve Tıp / Sağlık Bakım Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Dengeli Hayat Beslenme Danışmanlığı firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Dengeli Hayat Beslenme Danışmanlığı, Diyetisyen, Beslenme Danışmanlığı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Dengeli Hayat Beslenme Danışmanlığı ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Hatice İlkhan Duygu Çalışkan Oktay

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi:
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Sarıkonak Apt. No: 8/22 Çukurambar / ANKARA

Firma Telefon: 0312 284 36 45

Web Sitesi: http://dengelihayat.com.tr/

Firma Sektörü: Sağlık ve Tıp / Sağlık Bakım Ürünleri

Ana Ürünler: Diyetisyen, Beslenme Danışmanlığı


Dengeli Hayat Beslenme Danışmanlığı, hızlı ve sağlıklı kilo verme, doğum sonrasi kilo, emzirme ve kilo verme, sporcu beslenmesi konularında hizmet vermektedir.

 

Programa başlamak isteyen her danışanımızla mutlaka ücretsiz bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede amacımız birlikte yol alacağınız diyetisyeninizi tanımanız çünkü iletişimin ve kendinizi güvende hissettiğiniz bir yerde bu işe başlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda sağlık ve kilo hikayenizi dinleyerek, yağ-kas ölçümünüzü yaparak hedeflerinizi belirliyoruz. Bu görüşmeden sonra programa başlamaya karar verirseniz, bir sonraki randevunuzda dengeli hayat için ilk adımı atmış olacaksınız.

 

Programlarımız aylık olarak devam eder. Program süresince görüşme sınırlamanız olmaz;  doğru bir motivasyon ve sıkı bir kontrol için en az haftada 1 gün olmak kaydıyla diyetisyen görüşmeniz yapılır. Bu görüşmelerde aldığınız sonuç ve o haftaki plan programınıza göre haftalık olarak değişen beslenme planınız hazırlanır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu