Ankara Diyetisyen

Diyetisyen Sinem Akgün

Diyetisyen Sinem Akgün

Diyetisyen Sinem Akgün Adres: Çankaya Mah.  Tunalı Hilmi Cad.  Kuğulu İş Hanı B Blok,  No:160, Kat:4,  06680 Çankaya/ANKARA, Türkiye

Diyetisyen Sinem Akgün Telefon: +90 539 9819343 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Diyetisyen Sinem Akgün E-Posta Adresi: [email protected] / [email protected]

 

HİZMETLER

Kişisel hayatınız, zevkleriniz, yemek istediğiniz/istemediğiniz besinler, sosyal hayatınız göz önünde bulundurularak, sağlık durumunuz, kilo-boy-yaş gibi faktörler incelenerek size özel listelerle, yasak anlayışından oldukça uzakta olan bir diyet listesini birlikte hazırlayacağız.

 

Eğer pizza, hamburger gibi besinleri yemek istiyorsanız, listenizde bunlara da yer verecek sizi diyet yaparken, sevdiğiniz yiyeceklerden uzak tutmayarak, bu besinleri hayatınıza koyarak hem motivasyonunuzun yüksek seyretmesini sağlayacak hem de bu besinleri tüketerek nasıl fit ve sağlıklı olabileceğinizin yollarını sizlere anlatmaya çalışacağım. Diyette “YASAK” kelimesinin olmadığını benimle birlikte siz de göreceksiniz.

 

İdeal kiloya ve sağlığınıza kavuştuktan sonra koruma programıyla yola devam edeceğiz. Diyet sürecinde öğrendiğiniz bilgilerin ışığında düzenlenen koruma programında, kendi başınıza diyet listesine bire bir bağlı kalmadan kilonuzu korumayı amaçlayacağız. Bu dönemde 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık süreçlerle görüşmeye devam edeceğiz.

Görüşmeye gelmeden önce, gerekli kan tahlillerini yaptırmanız ve ön görüşme formunu doldurmanız gerekmektedir.

Görüşmeler haftalık olmak üzere 4 görüşme, 1 aylık süreçte ilerlemektedir. Gereken haftalarda diyetleriniz sizin talepleriniz ve benim görüşlerim doğrultusunda değiştirilmektedir.

 

Diyetisyen Sinem Akgün

Diyetisten Sinem Akgün ve Diyetisyen Sinem Akgün Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Diyetisyen Sinem Akgün ve Diyetisyen Sinem Akgün Ankara iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu