Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Dünyanın En Güzel Kadınları - Ankara Şehir Portalı
Genel

Dünyanın En Güzel Kadınları

Euro ile Kira

Çeşitli yarışmalarla, dünyanın en güzel kadınları belirlenir. İnternette karşımıza çıkan o mükemmel oyuncular arasından bir sıralama yapılmasını istemez miydiniz? Amerika’ya bağlı Beauty Of The World isimli site, bunu bizler için hazırlamış. Dilerseniz şöyle üstten bir göz atalım. Listede Türk isimleri de göreceksiniz, şaşırmayın.

aishwarya-rai
aishwarya-rai

Aishwarya Rai: Bollywood ve Hollywood gibi herkesin erişemeyeceği yerlerde boy göstermiştir. 1973’te Hindistan’da doğan başarılı oyuncu, 1994’te dünya güzellik kraliçesi seçilmiştir. Günümüzde hala yaşına rağmen beğenilerek takip edilir.

serenay-sarikaya
serenay-sarikaya

Serenay Sarıkaya: Bu isme yabancı değiliz, model ve oyuncu olarak ülkemizde sosyal medyayı sallayan bir ünlümüzdür. Amerika merkezli bir güzel seçilebilmesini buradan tebrik etmiş olalım. Fiziğinin yanında çocuksu, masum yüzüne de hayran olunası. Gerçekten hakkı var bu listede bizce.

katty-pery
katty-pery

Katy Perry: Ünlü şarkıcı, model ve güzel. Seksi klipleriyle hayranlarını kendisinden alamayan bu kadın da efsane yüz arasında yer almayı başarabildi.

margot-rabbie
margot-rabbie

Margot Robbie: 1990 doğumlu olan güzel, Avusturalya’da doğmuştur. 2008 yılından itibaren çeşitli sinema ve dizilerde kendisini göstermeyi başarmıştır. Listede masum ve etkileyici yüz güzelliğiyle yerini alıyor.

rihanna
rihanna

Rihanna: Asla magazinlerden kendisini düşürmeyen genç, seksi ve güzel şarkıcıdır. Cüretkar klipleri ve seks partileriyle de adından sıkça söz ettirirdi. Listenin içinde kendisini etkileyici vücuduyla görüyoruz.

hazal-kaya
hazal-kaya

Hazal Kaya: Adını Feriha Koydum ve Aşk-ı Memnu gibi dizilerle Türk dizi sektörüne damgasını vuran oyuncudur. Listede vücut hatlarının yanında, tatlı yüzüyle etkili olduğuna inanıyoruz.

ana-de-armas
ana-de-armas

Ana De Armas: Göz güzelliğiyle herkesin gönlüne taht kurabilmiş bir oyuncudur. Ayrıca kariyerine diyecek bulunmaz, bu yaşına rağmen birçok sinema çekiminde kendisini görüyoruz. De Armas, aslen Küba doğumludur. Annesi sayesinde İspanya vatandaşı olma hakkı kazanabilmiştir.

nana-komatsu
nana-komatsu

Nana Komatsu: 1996 doğumlu, çok genç bir aktör olarak karşımıza çıkıyor. Aslen Japon’dur ve başarılı bir modeldir. Listenin üst sıralarında kendisini görüyoruz.

meryem-uzerli
meryem-uzerli

Meryem Uzerli: Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanıdığımız, Alman asıllı güzel oyuncu. Listenin yukarılarında bizleri karşılıyor. Yaşını yansıtmayan, yüzünün masumluğuyla insanı alıp götüren bir yapısı var.

krystal-jung
krystal-jung

Krystal Jung: Kore kökenli, 1994 doğumlu güzel reklam yıldızı ve oyuncudur. Keşfedildiğinden bu yana kariyeri dur durak bilmeden devam etmektedir.

fahriye-evcen
fahriye-evcen

Fahriye Evcen: Oynadığı dizilerle kalbimize taht kuran güzel oyuncuyu da bu listede görüyoruz. Masum, albenisi olan yüz güzelliği sayesinde listeye yerleşmeyi başarabilmiş.

liza-soberano
liza-soberano

Liza Soberano: Amerika’da 1994 yılında dünyaya gelen oyuncu ve model, sekiz kardeşe sahiptir. Kariyeri için iyi bir eğitim alan genç kadının güzelliği, listeye ilk yirmi içerisinden girmesine yardımcı olmuştur.

angelina-jolie
angelina-jolie

Angelina Jolie: Adından dizileri, filmleri ve aşk dedikodularıyla sıkça söz ettiren güzel oyuncu, artık güzellik kavramında Türk diline pelesenk olabilmiştir. Listede kendisini onuncu sırada görüyoruz.

Dünyanın en güzel kadınları listesinden en beğenilenleri seçerek sizlerle paylaşmaya çalıştık. Eminiz bu yarışmaya girmek istemeyen nice güzel kadınlar da vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu