Ankara Firma Rehberi

Ekin Hayvan Çadırı Yenimahalle Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0 312 ****

Ankara’da Tekstil ve Deri Ürünleri / Diğer Tekstil ve Deri Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Ekin Hayvan Çadırı firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Yenimahalle / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Ekin Hayvan Çadırı, Hayvan Çadırı İmalatı ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Ekin Hayvan Çadırı ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Serkan Erözgün

Firma Lokasyonu: Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Firma Adresi:
Serhat Mahallesi 1481. Sokak No: 5 Ostim / Yenimahalle / ANKARA

Firma Telefon: 0 312 385 91 41

Web Sitesi: http://www.hayvancadiri.net/

Firma Sektörü: Tekstil ve Deri Ürünleri / Diğer Tekstil ve Deri Ürünleri

Ana Ürünler: Hayvan Çadırı İmalatı


 

Ankara Ostim’ de bulunan yerimizde sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizden gelen isteklere en kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımız ile cevap verirken ürün kartelamızı genişleterek sektörde lider olma yolunda gayretli ve istekli çalışmalar yapmaktır. Hiç bir zaman kolaya kaçmayan, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutan ve markamızın her zaman arkasında durarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

 

Firmamız büyükbaş ve küçükbaş hayvan çadırı, hayvan barınakları, kümes çadırları, mantar çadırları, depo ve şantiye çadırları üretmekte ve ülkemizin her noktasına kurulumunu yapmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu