Filmler

En Gizemli Filmler

Öyle bir filmler var ki beyninizi yakarak merak uyandıran filmler arasında popüler seçilmektedir.  Gizemli filmler izlediğimizde aklınızda soru işareti bırakarak merak uyandırır ve şaşkınlıklarınızla sizi çıkmaza sürüklemektedir.  Çözüme kavuşturmaya çalıştığımız gizemli film bizleri hayran bırakmaktadır. Bir çok insan internetten gizemli filmler ile araştırma yapmaktadır. Bizlerde sizler için araştırıp merak uyandıran filmleri sizler ile paylaşmak isteriz.  Heyecan ve gerilim içerisinde izlemek istediğiniz filmleri sırasıyla sizlere aktaralım. En gizemli filmler şunlardır;

blue-ruin
blue-ruin

1- Blue Ruin

Öyle bir karakter vardır ki hayatı boyunca tembeldir. Diğer insanların satışlarıyla yaşantısı olmadık hal almaktadır. Karakter, ailesini korumak yerine başarısız suikastçı olarak ona yakışmayacak yöntemleri kullanmaya başlamaktadır.  Film türü suç, gizem ve gerilimdir.

Bu film intikam severler için gizemli film olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu filmi muhakkak izlemelisiniz.

olum-emri
olum-emri

2- Eye İn The Sky ( Ölüm Emri )

Filmin türü dram, savaş, gizem ve gerilim olmaktadır. Türünün en başarılı gizemli filmleri arasında bulunmaktadır.  

İstihbarat komutanı Albay Katherine Powell, bir kaç teröristi Kenya’da bulunan karargahtan kaçırmak istemektedir. Ve çok gizli bir operasyon planları yapmaktadır. Terörist grup intihar saldırısı düzenlemektedir. Bu durumu öğrenen Powell bu saldırıyı öğrenir ve öldürme operasyonunu dönüştürmektedir.

Fazlasıyla gerilim sahibi olan bu filmi mutlaka izlemelisiniz. En başarılı gizemli film olarak ön plana çıkmıştır.

tetikciler
tetikciler

3-Looper ( Tetikçiler )

Looper filmi merak uyandıran film arasında bulunmaktadır. İzleyerek gizemi iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Zamanda yolculuk yapmak için yasa dışı bir mekanizma icat edilmiştir. Makine sadece karaborsa da bulunmasıyla birlikte fiyatları çok yüksektir. Mafya öldürmek istediği kişileri 30 yıl öncesine göndererek devreye Joe’yi sokmaktadır.  Joe mafya lideri kadar zengin ve her işini başarıyla halletmiştir.  Mafya büyük gerilimlere sahip olarak Joe’yi öldürmek ister ve kendisini 30 yıl öncesine göndermektedir. Yani bu sefer hedef aslına bakılırsa kendisidir… Filmin finali sizi şaşkına uğratacaktır.

Konusu itibariyle oldukça dikkat çekici ve merak uyandıran filmler arasında bulunmaktadır.

kapan
kapan

4- Getout ( Kapan )

Korku ve gizemin iç içe olduğu gizemli filmler arasında yer almaktadır.

Gizemli film, genç ve esmer Chris ve beyaz tenli kız arkadaşı Rose’la arasında geçmektedir. Kızın ailesinin yanına tanışmaya gitmektedir.  Giderken başlarına ilginç olaylar gelmektedir. Bölgede bulunan insanlar gizemli şekilde ortadan yok olmaktadırlar. Bu yapımın her anı heyecan, gerilim ve gizem doludur. Mutlaka izlemelisiniz!

kayip-araniyor
kayip-araniyor

5- Searching ( Kayıp Aranıyor )

Merak Uyandıran filmler arasında yer alan Searching filmin türü gizemdir, efsanevi bir yapım ile karşınıza çıkmaktadır.

David’in 16 yaşındaki kızı kaybolmuştur. Polise durumu bildirmiştir ancak konu hakkında soruşturma açılmaktadır. Kaybolmasının ardında 37 saat geçmiş olması rağmen bir ipucu dahi bulunamamaktadır. David, küçük kızının kimsenin önemsemediği diz üstü bilgisayarına odaklanarak kızı için ipucu aramaktadır.  Tek çaresi ise Pamela’nın dijital ayak izlerini takip etmesi haline gelmiştir.

kardaki-izler
kardaki-izler

6- Wind Rıver ( Kardaki İzler )

Gizemli film arasında bulunan en iyi filmlerden bir tanesidir. FBI ajanı genç yaşta öldürülen bir kızın cinayetini araştırmaktadır. Kasaba da çalışan bir polisten yardım alarak onunla birlikte araştırma yapmaya başlamıştır.  Filmin türü suç, gizem ve dram olarak ön plana çıkmaktadır.

kayip-kiz
kayip-kiz

7- Gone Girl ( Kayıp kız )

2014 yılında vizyona girmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda gizemli filmler arasında başarıya yükselmiştir. Gone gril, Nick ve Amy’nin evliliklerinin 5. yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırken başından geçen gizemli dolu anları içermektedir. Kutlamanın yapılacağı gün Amy’nin ortada kaybolmasıyla gizem başlamaktadır. Bir zaman sonra polis şüpheli olaraka Nick’i görmeye başlamaktadır. Rüyasında karısını vahşice öldürdüğünü anlatan Nick, ne yapsa da çevresindekilere masum olduğunu anlatamamış ve çevresi yalanlar ve ihanet’e maruz bırakmış bulunmaktadır.

Filmin türü: Dram, gizem ve gerilim olmuştur. Merak uyandıran filmler arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu