Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
En İlginç Çiftler - Ankara Şehir Portalı
Genel

En İlginç Çiftler

Euro ile Kira

Dünyada herkes bir ruh eşi vardır. Bazı çiftleri gördüğümüz zaman aklımızdan ‘’nasıl olabilir, nasıl beraber olabilirler.’’ Tarzında düşünceler de geçebilmektedir. Bizde sizler için şaşıracağınız en ilginç çiftler kimler bir araya getirdik. Ama unutmayın ki sevgi dış görünüşe bakmaz ve asla kime aşık olacağınızı kendiniz seçemezsiniz.

ahmed-muhammed-safia-abdullah
ahmed-muhammed-safia-abdullah

5 Numara Ahmet Muhammed ve Safia Abdulleh

2009 senesinde evlenmiş olan bu çiftimizin görünüşüne baktığınız zaman neyin ilginç olduğunu anlamamanız gayet normal. Fakat evlendikleri zamanda Muhammed 112 yaşında olmasında rağmen Safia 17 yaşında genç bir kızdı. Aralarında tam olarak 95 yaş farkı bulunuyordu. Muhammed’in Safia ile yapmış olduğu evliliği altıncıydı.

paulo-gabriel-silva-barros-katyucia-hoshino
paulo-gabriel-silva-barros-katyucia-hoshino

4 Numara Paulo Gabriel Silva Barros ve Katyucia Hoshino

Bu çiftimizin boyları neredeyse birbirine eşittir. Çiftimiz sosyal medyada birbirlerini görüp, aşık olmuşlar. Brezilyalı en ilginç çiftler arasında yer almaktadır. Bunun dışında dünyanın en kısa çifti olup rekoru da elinde tutmaktalar.

liu-ye-liu-ye
liu-ye-liu-ye

3 Numara Liu Ye ve Liu Ye

Evet, yanlış okumadınız. Bu adaşlar evlenmişler. Nasıl mı? Aslında karşısında farklı biri bulunmuyor. Liu Ye yaptırmış olduğu kartondan kopyası ile yemin edip törenle evlenmiştir. Evet, bu belki de listemizdeki en ilginç çift olarak düşünebilirsiniz ama gelin listeye devam edelim.

sultan-kosen-merve-dibo
sultan-kosen-merve-dibo

2 Numara Sultan Kösen ve Merve Dibo

Aşk, sadece uyum içinde olmak mıydı? Sadece bize uygun olan kişilerle mi beraber olabilirdik bunun kanıtını Sultan Kösen ile Merve Dibo kanıtlamış bulunuyor. Guinnes dünya rekor kitabına ismini yazdıran Sultan 8.2 uzunluğunda dünyanın en uzun adamıydı. Sevgilisiyse 5,9 uzunluğundadır. Sultan, hayatında Merve’yi bulana dek kendisi için uygun birini bulmakta zorlandığını dile getirmiştir. Her ne kadar kızımızın ailesi başta destek vermiyor olsa da onlar hep birbirlerinin yanında olmayı tercih ettiler.

chadil-deff-ann-kamsuk
chadil-deff-ann-kamsuk

1 Numara Chadil Deff ve Ann Kamsuk

En ilginç çiftler arasında Chadil Deff ve Ann Kamsuk bulunuyor. Bu çiftimiz evleneceklerdi fakat bazı durumlardan dolayı evlilik tarihini hep ileriye attılar. Ann araba kazası geçirip hayatını kaybettiğiniz, Chadil onunla evleneceğini ve onun sevgisini bu şekilde kutlayabileceğini söylemiştir. Siz olsanız asla göremeyeceğiniz birisi ile evlilik yaşayabilir miydiniz? İşte bazı aşklara söylenebilecek söz bile bırakmıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu