Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Erkekler Nasıl Baştan Çıkarılır, Erkekleri Etkileme Yolları - Ankara Şehir Portalı
Kısa Bilgi

Erkekler Nasıl Baştan Çıkarılır, Erkekleri Etkileme Yolları

Euro ile Kira

Erkekler Nasıl Baştan Çıkarılır?

Erkeği etkilemenin pek çok detayı mevcuttur. Bu detayların çoğunu yazımızda sizler için paylaştık. Ama bu detaylar dışında size bir erkeğin en zayıf noktasının erkeklik egosu olduğunu belirtmekte fayda var. Bir kadının göz yaşlarını bu kadar güçlü yapan erkeğin erkeklik egosudur.

Erkek sahip olmayı ve sahip olduğu kadının ona ihtiyacı olduğunu bilmek ister. Bu onun için bir nevi yaşam sebebidir. Kadını ona ne kadar çok ilgi duyar ve önemini hissettirir ise erkeğinin egosuna hükmetmiş olur. Tabi bunu sınırlar içinde yaşamak lazım. Yani erkeğinizin egosunu tatmin ederken onu rahatsız etmeyecek bir çizgide durmayı da bilmek gerekir.

Günümüzde kadınların cevabını en çok aradığı sorulardan birisi erkeklerin nasıl baştan çıkarılacağıdır. Genç ve güzel bir bayansınız ama erkek arkadaşınız yok. Bunun için kendinizi kahredip kaderinize küseceğinize bu işin püf noktasını öğrenmeniz gerekiyor. İşte erkekleri etkilemenin en etkileri yöntemleri

İçten Gülümseme

Birçok kadın kahkaha atarken ve gülerken ağzını kapatma ihtiyacı duyar. Doyasıya bir gülmenin kendilerini hafif ve basit göstereceğini düşünür ama bu gerçek değildir. Erkeklerin çoğu doğal kadın ister. Doğal bir hareket doğal bir gülümse erkeği size çekecek önemli noktalardan birisidir.

Erkekler Nasıl Baştan Çıkarılır

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olma

Temiz ve pürüzsüz bir cilt her erkek için mutlaka olmazsa olmaz noktalardan birisidir. Genel görüş olarak vücudunda kıl olan ve kıllarını kesmeyen bir kadın erkekler için iticidir. Böyle bir kadın çok güzel olsa bile erkeklerin için çekici gelmeyecektir. O sebeple bayanların cilt temizliğine önem vermesi gerekmektedir.

Kadının Saç Modeli Boynu Açık Bırakan Şekildeyse

Kadınlar saçlarını toplayarak boyunlarını açık bırakacak şekilde bir elbise giyiyorsa bu erkekler için alarm durumudur. Bu durum, erkeklerin gözünde kadınları adeta tanrıça yapar. Böyle bir kadın gördüklerinde bu kadını elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Erkek Gömleği Giymek

İşte filmlere konu olmuş kült bir hareket daha. Erkek gömleği giymiş bir kadın sabah erkeğini öperek uyandırdığında bu, erkeklerin adeta tüm dünyanın kralı gibi hissetmelerini sağlar. Bu hareketin etkileyemeyeceği erkek yok gibidir diyebiliriz.

Erkek Gömleği Giymek

Kadının Omuz Üstünden Bakış Atması

Önünüzden hoş giyimli ve güzel bir kadın geçti ama aniden dönüp size etkileyici bir bakış attı. Bu hareket erkeğin gözünde ‘ben senden hoşlandım, benim yanıma gelip benle konuş’ demektir. Kolay kolay hiçbir erkek bu fırsatı kaçırmaz ve kadınla konuşmaya gider.

Özgüvene Sahip Bir Kadın

Tüm dünyadaki erkeklerin ortak görüşlerinden birisi de özgüvene sahip bir kadının vazgeçilmez olduğudur. Özgüvenli bir kadın erkeklerin ezici bir çoğunluğu tarafından seksi bulunur. Özgüven nasıl anlaşılır? Konuşmadan, hareketlerden erkek bu kadının kendinden çok emin olduğunu anlar. Yanlış bir bilgi söylese bile kadın hiç istifini bozmaz. Konuyu bildiğini erkeğine belli eder.

Kadınların Omzunu Açık Bırakan Giysiler Giymesi

Yüzyıllardır yapılan araştırmalarda kadınların omzunu açık bırakması, erkeklerin nezdinde sarılma ve ona sahip olma duygusu uyandırıyor.

Kadınların Topuklu ve Yüksek Ayakkabılarla Mükemmel Yürümesi

Kadınların bir kısmı topuklu ayakkabıyı sevmez hatta onla yürümeyi bile beceremez. Ama erkekler hakkında bilgi sahibi olan bir kadın topuklu ayakkabılarla yürümeyi sever hatta bu konuda uzmanlaşmıştır. Dünya üzerinde hiçbir ülke yok ki erkekleri topuklu ayakkabılardan hoşlanmasın. Topuklu ayakkabılar hele şık bir elbise ile desteklenmişse bu hareketin baştan çıkaramayacağı erkek yoktur.

Kadının Seksi Bir Ses Tonu Olması

Çağımızda hem erkekler hem de kadınlar karşı cinste seksi bir ses tonuna çok önem veriyor. İnternette sadece sesini duyduğu ve yüzünü görmek için uzun mesafeler gitmeye razı olan erkeklerin hikayesini sık sık duyacaksınız. Erkek için görünüm tabi ki önemlidir ama tanışmadan önce etkileyici bir ses tonuyla kadınlar gerçekten bir erkeği halt edebilir.

Kadının Dolgun Dudaklı Olması

Görünüm ve makyaj kadının etkileyiciliğini arttıran yegane unsurlardan birisidir. Kadınlardaki dolduk dudak filmlerde de gösterildiği üzere bir erkeğin kadını etkilemesinde ana etkenlerden birisidir. Dudaklarınızı nemlendirirseniz bu onların dolgun gözükmesini sağlar. Dudak besleyici kullanmak dudakları besler, çekici gözükmesini sağlar. Ruj rengi olarak nar çiçeği, fuşya, kırmızı renkler en favori renkler arasındadır.

Şıklığa Sahip Bir Kadın

Eğer bir kadın asil ve zarif gözüküyorsa bu onun için vazgeçilmez hazinelerden birisidir. Bu şıklığı nasıl sağlarsınız? Öncelikle dengeli olmalısınız. Ne çok seksi giyinmek ne de çok salaş giyinmek erkekleri kendinize çeker. Daima dengeyi gözetmelisiniz. Yürüyüşünüzle, konuşmanızla karşınızdaki erkeğin tek seçenek olmadığını, sizin çevrenizde birçok erkeğin sizin için pervane olduğunu hissettirmelisiniz.

Erkekleri Etkileme Yolları

Tayt Giyen Bir Kadın

İşte erkeklerin gözünü açan bir hareket daha. Kusursuz vücut hatlarına sahip bir kadın hele bir de tayt giyiyorsa bu erkeklerin gözünde bu kadının verimli ve doğurganlığa hazır olduğunu gösterir. Erkeklerin olduğu spor salonuna gittiğinizde tayt giyerek spor yapmaya başladığınızda gözlerini size çevirip bakmayan erkek kesinlikle kalmayacaktır.

Kadının Çilli Olması

Kadınların ezici çoğunluğu eğer çilleri varsa bunları kapatmak için özel makyaj yaparlar, krem kullanırlar. Onların gözünde erkekler, çilli kadınlardan hoşlanmaz. Bu görüşünüzde yanılıyorsunuz. Erkekler çilli kadınlardan hoşlanır. Çiller, erkeklerin bilinçaltında o kadının çocuksu ve saf olduğu duygusu uyandırıyor.

Kadının Doğal Makyaj Yapması

Bazı kadınlar yoğun ve seksi bir makyajla erkeği etkileyebileceğini düşünür ama bunda yanılırlar. Çok aşırı makyaj erkekleri çekmek yerine tam tersine kadından uzaklaşır. Makyaja ağırlık vermeyin. Makyajı hafif tutmaya özen gösterin. İnanın ki doğallık hem kadınlar hem de erkekler için en değerli yönlerden birisidir.

Gözlüklü Bir Kadın

Muhakkak ki gözlüklü kadınları sevmeyen erkekler de olacaktır ama erkeklerin çoğu itiraf etmeseler bile gözlüklü bir kadından hoşlanır. Gözlük, erkek bilinçaltında kadının güç ve iktidar sahibi olduğunu anlatır. Güçlü bir kadın, seksi kıyafetli kadınların aksine erkekleri daha fazla cezbeder. Ulaşılmaz olan kadın erkekler tarafından her daim arzulanır sözü bu durumlar için çok doğrudur. Gözlük bir anlamda kadınları ulaşılamaz ama ana hedef konumuna getirir.

Dudakları Isırmak

Heyecanlanan ve korkan çocuklar nasıl dudaklarını ısırıyorsa hem kadınların hem de erkeklerin dudaklarını ısırması kaşı cinste tarifi zor bir arzu patlamasına yol açar. Dudakları ısıran bir kadını gören her erkek bunun kendisi için işaret olduğunu düşünür. Hemen o kadını tavlamak için farklı yöntemlere başvurmaya başlar. Espiri bu yöntemlerin en başında gelir.

Eğer Mümkünse Baştan Çıkarılacak Erkeği Tanımak 

İlk kez gördüğünüz bir erkeği tanıma şansınız yoktur ama uzun süredir bildiğiniz bir erkeğin ne kadar fazla yönünü biliyorsanız o erkeği baştan çıkarmak konusunda o kadar avantajlısınız demektir. Erkeğin sevdiği rengi bilmek, fantezilerini bilmek kadına artı puan sağlar. Örneğin erkeğiniz kırmızı rengi seviyorsa ve altına siyah iç çamaşır giymek onu çıldırtıyorsa bu şekilde kırmızı elbise ve altında siyah seksi iç çamaşır giymeyi denemelisiniz. Ondan sonra ona telefon açıp en sevdiği yemeği yaptığınızı ve onu evde yalnız beklediğinizi söyleyeceksiniz. Günün veya gecenin ilerleyen saatlerinde aranızda etkileşim olmaması kaçınılmazdır.

Olumlu ve Sürekli İletişim

Tüm insan ilişkilerinde iletişim vazgeçilmezdir. İletişimin olumlu ve sürekli olması erkeği ve kadını birbirine daha fazla yaklaştırır. Kusurlarını olduğu gibi kabul ediyorum ve seni bu şekilde seviyorum şeklinde bir anlayışının etkileyemeyeceği bir kadın yoktur.

Değer Vermek

Birçok kadın, erkeklere sevgi sözleri söylediklerinde erkeklerin etkilendiklerini düşünürler halbuki bu sözleri daha önce bu erkek, onlarca belki de yüzlerce kez duydu. O yüzden ona sevdiğinizi söylemenizde zarar olmasa da istediğiniz sonuçları alamazsınız. Ona, onun çok değerli olduğunu söylemek ve bunu hareketlerle hissettirmek hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar harika sonuçlar doğuracaktır.

İltifat

Doğal olarak birçok kadın çok güzel olduğunu, giysilerinin güzel olduğunu, güzel gülümsediğini duymak ister. Bu onların yeme, içme gibi en doğal ihtiyaçlarından birisidir. Kadınların yanı sıra erkekler de iltifatlar duymak isterler. Örnek olarak omuzlarının şekli, güzel bakışlara sahip olması, saç şeklinin düzgünlüğü, cildinin doğal kokusu konusunda erkeğe iltifat ettiğinizde bilin ki bu fazlasıyla size olumlu puan olarak geri dönecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu