Ankara Firma Rehberi

Evin Şahane Etimesgut Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:054444****

Ankara’da Mobilyalar / Ev Mobilyaları / Mutfak Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren Evin Şahane firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Etimesgut / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Evin Şahane, Mutfak Dolabı – Vestiyer – Ray Dolap ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Evin Şahane ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Bahattin Uslu

Firma Lokasyonu: Etimesgut / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Alsancak Mah. 2201 sok. 6 / c Etimesgut / Ankara

Firma Telefon: 05444405076

Web Sitesi: http://www.evinsahane.org

Firma Sektörü: Mobilyalar / Ev Mobilyaları / Mutfak Mobilyaları

Ana Ürünler: Mutfak Dolabı – Vestiyer – Ray Dolap


Evin şahane Ankara'da ev dekorasyonu yapan bir firmadır. Etimesgut Bağlıca yolunda showroomu bulunmaktadır. Atölyesi Ankara Sincan'dadır. Firma profesyonel kadrosuyla evlerinizin a'dan z'ye tüm ihtiyaçlarını evinizin ölçülerine göre tasarlayıp uygulamaktadır. Ankarada ev dekorasyonu işiyle uğraşan en büyük firmalardan biridir. Randevu sistemiyle çalışmaktadır. Evin Şahane'ye iş yaptırmak için telefonla arayıp, keşif ve ölçülendirme için randevu alabilirsiniz. Hizmet bölgesi Ankara'nın tüm semtleridir.

 

Evin Şahane'nin belli başlı yaptığı işler aşağıda belirtilmiştir.

 

* Mutfak Dolabı   *  Vestiyer  * Yatak Odası   *  Raylı Dolap  * Gömme Dolap   * Yüklük   * Banyo Dolabı  * Duşakabin   * Cam Balkon  * Alçı İşleri    * Boya   * Fayans    * Mutfak Tezgahı   * Denizlik Mermeri   * Tezgah Arası Fayans   ve daha bir çok dekorasyon işinizi profesyonel kadrosuyla yapmaktadır.   

Whatsaap : 0544 440 50 76

Tel ( Gsm ) : 0 544 440 50 76

Web Sitemiz : http://www.evinsahane.org

Haftanın her günü  08 : 00 – 22 : 00  saatleri arasında telefonla ulaşılabilir.

EVİN ŞAHANE – Ankara'nın Ev Tasarım Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu