Ankara Firma Rehberi

EVODAK KONAKLAMA Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 2****

Ankara’da İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet gösteren EVODAK KONAKLAMA firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren EVODAK KONAKLAMA, Ankara Günlük Kiralık Daire ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. EVODAK KONAKLAMA ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: Hakan GÜNSÜR

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Nasuh Akar Mah 1400 Sok No: 16/3 Balgat Ankara
06520 Ankara

Firma Telefon: 0312 285 60 05

Web Sitesi: www.evodak.com

Firma Sektörü: İnşaat ve Emlak

Ana Ürünler: Ankara Günlük Kiralık Daire

Evodak Ankara genelinde günlük kiralık Ev Ofis Daire Apart konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan konaklama yerlerini hizmete sunmaktadır.

Balgat, Yıldız ve Gazi Osman Paşa ‘da hizmete açılmış olan dairelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız; Siz müşterilerimizin göstermiş olduğu memnuniyetten dolayı kurumsal çerçeve içersindi hızla büyüyüp bünyesine sürekli Ankara genelinde yeni hizmet noktaları eklemektedir.

Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.

Türk aile yapısını, değerlerini ve misafirperverliğini profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.Ankara dışında ikamet eden ve belli sebeplerden dolayı kısa süre için Ankara ‘ya seyahat eden kişilere ve firma çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz.

Müşteri portföyümüzü özellikle

Yöneticiler, İşadamları, Fuar katılımcıları, Fuar ziyaretçileri, Yabancı firmalar ve çalışanları, Satın alma görevlileri, Bayiler, Stajyerler, Kongre katılımcıları, Delege Üyeleri

Tedavi amaçlı bulunanlar, Siyasi amaçlı gelenler, Mümessiller, Oda, Dernek, Vakıf v.b Üyeleri, Mezuniyet ve Yemin törenlerine katılanlar, Vize işlemleri seyahat edenler oluşturmaktadır.

Yurtdışından; Avrupa, İngiltere, Orta Asya Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkeleri gibi birçok ülkeden şehrimizde bulunan yabancı misafirlerimize de hizmet vermekteyiz.

                                  

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu