Ankara Firma Rehberi

Fare Kovucu, Akrep Kovucu Haşere Kovucu Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031244****

Ankara’da Ölçüm ve Analiz Cihazları / Elektrikli Cihazlar / Diğer Elektrikli Cihazlar sektöründe faaliyet gösteren Fare Kovucu, Akrep Kovucu Haşere Kovucu firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Fare Kovucu, Akrep Kovucu Haşere Kovucu, haşere kovucu ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Fare Kovucu, Akrep Kovucu Haşere Kovucu ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: botanik ecza

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat/Çankaya

Firma Telefon: 03124444996

Web Sitesi: http://www.hasere-kovucu.com/

Firma Sektörü: Ölçüm ve Analiz Cihazları / Elektrikli Cihazlar / Diğer Elektrikli Cihazlar

Ana Ürünler: haşere kovucu


Haşere kovucular ile yaşam alanınıza müdahalede bulunan haşerelerden sizi rahatsız etmeyen, yaydığı ultrasonik sesler veya sadece hayvanların algılayabileceği elektronik dalgalar ile kurtulabilirsiniz. Ortalama 150 ile 300 metrekarelik bir alana yaydığı ultrasonik ses dalgalarıyla bu alanda yaşayan fare, akrep, böcek gibi haşereleri kovucu özelliğe sahip olan cihazlar, elektrik prizine takıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlamaktadır.

 

Fare kovucu

 

Özellikle evlerimizin veya yaşam alanlarımızda en çok karşılaştığımız problemlerden birisi olan fareler ile fare kovucu sayesinde başa çıkabilir, fare yakalama derdine düşmeden yaydığı ses ile elektronik fare kovucular aracığıyla farelerden kurtulabilirsiniz. Fare kapanı, fare zehiri gibi zahmetli, zor ve pek de hoş olmayan yöntemlerile uğraşmadan, fareleri evinizden, çiftliğinizden, iş yerinizden veya yazlığınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Fare savar ve fare kovucu cihaz fiyatlarına yukarıda bulunan sipariş ver butonu aracılığıyla satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu