Buy Best Rolex Replica Watches Watches accept paypal
Folixir Tablet - Şampuan - Saç Kremi - Meral Şaşoğlu Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:055324**** - Ankara Şehir Portalı
Ankara Firma Rehberi

Folixir Tablet – Şampuan – Saç Kremi – Meral Şaşoğlu Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:055324****

Euro ile Kira

Ankara’da Güzellik ve Kişisel Bakım / Saç Bakımı sektöründe faaliyet gösteren Folixir Tablet – Şampuan – Saç Kremi – Meral Şaşoğlu firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Folixir Tablet – Şampuan – Saç Kremi – Meral Şaşoğlu, folixir – Folixir Serum – folixir şampuan ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Folixir Tablet – Şampuan – Saç Kremi – Meral Şaşoğlu ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: botanik ecza

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat-Ankara

Firma Telefon: 05532451147

Web Sitesi: http://www.folixir.net

Firma Sektörü: Güzellik ve Kişisel Bakım / Saç Bakımı

Ana Ürünler: folixir – Folixir Serum – folixir şampuan


Folixir ürünleri ile ilk üç ay içerisinde saça gerekli bakımı yaparak, sonrasındaki 6 ay içerisinde ise sağlıklı ve bakımlı saçlara yardımcı olmaktadır. Folixir tablet, şampuan, serum ve kreminin saç üzerindeki bu  bakımı  ifade edilmektedir.

 

Folixir’in şampuan, serum, tablet ve saç kreminden oluşan saç bakım seti ile ilgili Fransanın BioAlternatives kurumu tarafından yapılan araştırmalarda; 1.Evrede kullananların ürünlere karşı reaksiyonu gözlemlenmiş ve herhangi bir yan etki, alerjik veya dermatolojik reaksiyon göstermediği gözlemlenmiştir. 2.Evrede 6 aylık düzenli kullanımından sonra, ürünün kullananlarında altıncı ayın sonlarına doğru saçların daha bakımlı olduğu gözlemlenmiştir.

 

Folixir ürünlerinin kullanım şekli, kullananların saç ile ilgili yorum ve fikirlerine sitemizden okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu