Ankara Firma Rehberi

Frozen Network World Notebook Servisi Keçiören Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:0312 3****

Ankara’da Bilgisayar Donanım & Yazılım sektöründe faaliyet gösteren Frozen Network World Notebook Servisi firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Keçiören / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Frozen Network World Notebook Servisi, Laptop Tamiri – Orjinal Laptop Adaptörü – Laptop Yedek Parça ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Frozen Network World Notebook Servisi ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: ALİ GENİŞ

Firma Lokasyonu: Keçiören / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Kardeşler koop. 159. Cadde 33/B Etlik/Ankara

Firma Telefon: 0312 321 34 33

Web Sitesi: www.frozen.com.tr

Firma Sektörü: Bilgisayar Donanım & Yazılım

Ana Ürünler: Laptop Tamiri – Orjinal Laptop Adaptörü – Laptop Yedek Parça

Frozen Network World Notebook Servisi, gerek donanım gerekse yazılım çözümleri sunan Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarında başarılı hizmetlerde bulunmuş bir ekip tarafından 2002 yılında bilişim çözümleri sunmak amacı ile kurulmuştur.

Frozen Network World Notebook Servisi müşterilerinin ihtiyacı olan bilişim çözümleri konusunda sürekli çalışmalar yapmaktadır. Bu çözümleri geliştirir ve uygularken müşteri memnuniyetini daima üst seviye tutmayı hedeflemiştir.

Faaliyetlerini notebook tamiri ve notebook parçaları ithalatı üzerine yoğunlaştıran firmamız, doğru tanımlanmış ihtiyaçlara çözümler üretmektedir. İhtiyaçların tanımının yapılmasından teminine, gerekli araçların alımından servisine ve çalışırlılığının sürekliliğe kadar birçok adımı gerçekleştirirken sektörün önde gelen kuruluşları ile işbirliğine içersindedir.

Önce hizmet anlayışını benimsemiş, yapılanmasını tamamlamış, bilgisayarın bir araç olarak en doğru ve akılcı şekilde kullanılmasına inanmıştır.

Aynı zamanda Bilişim Sektörü Ahlak İlkelerini benimsemiş ve özümsemiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu