Ankara Toplu Konut Projeleri

Gala Batıkent Adres Telefon Bilgisi

GALA BATIKENT

Kızıltoprak Gayrimenkul A.Ş tarafından inşa edilen Gala Batıkent Ankara, son yıllarda Batıkent’te inşa edilen en büyük ve prestijli Ankara konut projeleri arasındadır.

Gelin hep birlikte Gala Batıkent Projesi hakkında genel bilgilere bakalım. Projede toplam 17 blok ve 1675 daire bulunuyor. Bu 1675 konutun 1214 adedi 1+1 ve 461 adeti 2+1 şeklindedir. Konutlar haricinde 32 adet mağaza bulunuyor. Gala Batıkent Dükkan kiralamak isteyenler için konutlarda yaşayacak binlerce kişiyi akla getirdiğimizde, dükkanların satış kazancı büyük olacak şeklinde düşünebiliriz.

Gala Batıkent 2+1 daireler özenle döşendi ve şanslı konuklarını ağırlamak için bekliyor. Diğer 2+1 dairelere göre oldukça geniş olan bu evlerde yaşamın her anı size ayrı bir heyecan katacak.

 

Gala Batıkent Örnek Daire

 

Gala Batıkent 1+1 satılık almak istiyorsanız mesai saatleri için Gala Batıkent ofis telefonunu arayarak Gala Batıkent Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Gala Batıkent’te hem eğlencenin en iyisini yaşayacaksınız hem de doğanın, yeşilin her bir tonunu görme fırsatınız olacak.

Gala Batıkent içinde ayrıca 1061 adet kapalı otopark bulunuyor. Bu otoparklardan dairelere direkt ulaşım imkanı vardır. Gala Batıkent geneli 7/24 kameralarla izlenmektedir. Cafe, restoran ve alışveriş merkezi sosyal yaşam alanının birer parçasıdır.

Gala Batıkent tam bir yeşil alan cennetidir. 320.000 m2 genişliğinde Central Park size orman içinde hayat sürdürme hissi verecek.

Gala Batıkent Ankara‘da sizi daha değerli hissettirecek özel resepsiyon ve lobi mekanları da mevcuttur. Yüzmeyi sevenler kapalı yüzme havuzunda saatlerce yüzerek zinde kalacaklar. Spa sevenler için ayrıca büyük bir spa vardır. Spa içinde  ayrı ayrı sauna ve fin hamamı vardır.

Gala Batıkent Satılık Dükkan gelecek açısından oldukça gelir getirecek bir yatırımdır. O yüzden siz de Gala Batıkent’te dükkan satın almak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Gala Batıkent Satılık Daireler ve Gala Batıkent Kiralık bilgilerini aşağıda yer alan Gala Batıkent İletişim numarasından alabilirsiniz.

Ankara’da inşa edilen diğer Ankara Konut Projeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizin Ankara Toplu Konut Projeleri kısmına bakabilirsiniz.

 

Gala Batıkent Adres:  Ergazi Batı Sitesi Mah.  Cengiz Aytmatov Cad.  No:19,  06370  Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Gala Batıkent Telefon: +90 4444399  Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Gala Batıkent E-Posta Adresi: [email protected]

 

 

Gala Batıkent

 

Gala Batıkent ve Gala Batıkent Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Gala Batıkent ve Gala Batıkent Ankara  adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu