Üniversiteler

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü Adres Telefon Bilgisi

GAZİ ÜNİVERSİTESİ GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ TEKNOPARK

 

Gazi Teknopark, Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi‘nde 2008 yılında faaliyete başlamıştır. Ankara ve Türkiye’nin teknopark ihtiyacını gidermek amacıyla kurulan bu kurumda teknolojik alanda yeni ve yaratıcı fikirlerin önü açılmaya ve bu fikirlerin Türk ekonomosinde kullanılması amaçlanmaktadır.

Gazi Teknopark İletişim numarası ile Gazi Teknopark Adres bilgilerini alt kısımda bulabilirsiniz. Gazi Teknopark Nasıl Gidilir diye merak ediyorsanız yine bu sayfada yer alan haritadan faydalanabilirsiniz.

Ankara Gazi Teknopark, üniversitesi-devlet-sanayi işbirliğinin en somut örnekleri arasında sayılmaktadır. Gazi Gölbaşı Kampüsü içinde olan Gazi Teknopark yaklaşık 20.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulmuştur.

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü içindeki Gazi Teknopark bünyesinde enerji, savunma sanayi, yazılım, elektronik, sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar vardır.

Gazi Teknopark dışında kalan Ankara Üniversiteleri’ni merak ediyorsanız sitemizin Ankara Üniversiteleri bölümüne bakabilirsiniz.

 

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi ve Gazi Teknopark Adres:  Bahçelievler Mah. Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi No:24,  06830 Gölbaşı/Ankara, Türkiye

Gazi Üniversitesi Gazi Teknopark Telefon: +90 312 484 88 53 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Gazi Üniversitesi Gazi Teknopark Faks Numarası: (0312) 4851459

Gazi Üniversitesi Gazi Teknopark E-Posta Adresi: [email protected]

 

 

Gazi Teknopark

 

 

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü ve Gazi Üniversitesi Gazi Teknopark adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Gazi Üniversitesi Gölbaşı Kampüsü adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu