Ankara Firma Rehberi

Günaydın Temizlik Altındağ Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:054579****

Ankara’da İş Servisleri / Diğer Ticari Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren Günaydın Temizlik firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Altındağ / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Günaydın Temizlik, temizlik hizmeti – Ankara temizlik şirketleri – Ankara temizlik firmaları ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Günaydın Temizlik ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: serkan can

Firma Lokasyonu: Altındağ / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Gülpınar mahallesi 155 sok no 16-6 ankara

Firma Telefon: 05457991866

Web Sitesi: http://www.ankaratemizlikfirmalari.web.tr

Firma Sektörü: İş Servisleri / Diğer Ticari Hizmetler

Ana Ürünler: temizlik hizmeti – Ankara temizlik şirketleri – Ankara temizlik firmaları

Kalitede ödün vermeyen firmamız müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyet göstermektedir. Sektör de oldukça sağlam olan firma, kaliteli temizlik hizmeti için elinden gelen gayreti göstermektedir. Pek çok kişinin beğendiği ve sık sık yararlandığı hizmetlerimiz gerekli yeterliliğe sahip olan ekibimiz ile verilmektedir.

Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile sizlerle.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?

Günaydın Temizlik olarak her zaman ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizlere en uygun hizmeti verebilmek adına profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Günaydın Temizlik olarak sektörde yer alan en son teknolojik makinaları kullanarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca eklemek gerekirse Günaydın temizlik üstün hizmet garantisi altında en uygun fiyatlarla sizlerle çalışmayı hedefler. Fiyatlarımız ve çalışmalarımız konusunda daha detaylı bilgiyi iletişim bölümünde ki adres ve telefonlardan öğrenebilirsiniz.

Hizmetleriniz Neler?

Temizlik adına aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm işlerde sizin yanınızdayız. Aşağıdaki listeden temizlik alanında yaptığımız faaliyetlerden sadece birkaçını görebilirsiniz

Genel Temizlik İşlemleri

Ev Ve Ofis Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Buharlı Temizlik

Otel Ve Bina Temizliği

Dış Cephe Ve Cam Temizliği

Residense Temizliği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu