Ankara Eğlence Mekanları

Havana Club Ankara

HAVANA CLUB ANKARA

Havana Club Ankara Adres: Kazım Özalp Mah.  Uğur Mumcu Cad,  No:22/A, 06700 Çankaya/ANKARA, Türkiye

Havana Club Ankara Telefon: +90 312 4481694 Numarayı Tıklayarak Arama Yapabilirsiniz

Havana Club Ankara Alternatif Telefon: +90 312 4481334

Havana Club Ankara E-Posta Adresi: ankarahavana@hotmail.com / ankarahavana@gmail.com

 

1994 yılında Ankara’nın en gözde semtlerinden birisi olan Çankaya’da açılan Havana Club Ankara , kaliteli eğlence çizgisiyle Ankara’nın en gözde eğlence merkezlerinden birisi konumuna gelmiştir. Ankara’nın en seçkin müzik sever konukları haricinde şehir dışından ve yurt dışından gelen konuklarını ağırlayan Havana Ankara , yurt dışından gelen güzel ve göz alıcı profesyonel dansçılardan oluşan gösteri grupları ile beğeni toplamaktadır. Değerli müşterilerinin her geçen gün artan ilgisiyle, çizgisini bozmadan kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek Havana Night Club için birinci önceliktir.

Havana Ankara her geçen gün popüleritesini arttırarak Ankara Eğlence Mekanları arasında hatırı sayılır bir yere geldi. Ankara’da gençlerin ilgi gösterdiği bir mekanı görme fırsatını yakalamak istiyorsanız Havana Club’a mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara Havana Club , her gece sunduğu lezzetli menüler ile damak tadına da önem verdiğini kanıtlıyor. Dans konusunda gerçekten iddialı bir mekan ve konuklarını da eğlendirmeyi gayet iyi biliyor.

 

 

Havana Club Ankara

 

Havana Club Ankara ve Havana Ankara adres ve telefon bilgileri yukarıdaki gibidir. Eğer yukarıda yer alan Havana Club Ankara ve Havana Ankara adres iletişim bilgilerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu