Ankara Firma Rehberi

Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi Çankaya Ankara Adres ve Telefon Bilgileri:031244****

Ankara’da Yiyecek ve İçecek / Baharat ve Çeşniler / Tuz sektöründe faaliyet gösteren Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi firmasının; Adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri Ankara firma rehberi sayfamızda yer almaktadır. Çankaya / Ankara / Türkiye’de faaliyet gösteren Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi, himalaya tuzu ‘i tedarik etmek amacıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi ile ilgili detaylı bilgi, aşağıda yer almaktadır..

Firma Yetkilisi: botanik ecza

Firma Lokasyonu: Çankaya / Ankara / Türkiye

Firma Adresi: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat/Çankaya

Firma Telefon: 03124444996

Web Sitesi: http://www.himalaya-tuzu.info/

Firma Sektörü: Yiyecek ve İçecek / Baharat ve Çeşniler / Tuz

Ana Ürünler: himalaya tuzu


Himalaya tuzu

 

250 milyon yıl öncesinde, denizin Himalayalar üzerinden çekilmesinden sonra denizden arta kalan tuz yataklarının himalayalarda yüksek basınç altında günümüze kadar gelen süreçte kristalleşerek oluşan, dünya üzerindeki en kıymetli tuz yataklarından çıkarılan besleyici değeri yüksek tuzdur.

 

Himalaya tuzu nasıl kullanılır?

 

Himalaya tuzu, yemekleri tatlandırmada, suyu minerallendirmede ve banyo tuzu olarak kullanılmaktadır. Bunlardan başka kullanımı da mevcuttur. Yemekleri tatlandırmak amacıyla kullanılan himalaya tuzu, normal bir tuz gibi yemeğin üzerine ekilebilmektedir. Suyu mineral açısından zenginleştirmek için suyun içerisine uygun tür himalaya tuzundan 1 çay kaşığı atmak yeterlidir.

 

Himalaya tuzu fiyatı

 

Himalaya tuzu fiyatına yukarıda bulunan sipariş ver butonu aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz. Farklı ürünleri fiyatı ve ürün bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu